Wpis z mikrobloga

#pasta #heheszki #p0lka #blackpill #logikarozowychpaskow

W czasach liceum zakochałem się po uszy w dwa lata młodszej sąsiadce. Była drobna, o pięknej urodzie - ciemnych włosach, dużych, niemal czarnych oczach i bladej jak śnieg cerze, a po szesnastych urodzinach szybko urosła i nabrała kobiecych kształtów, zachowując przy tym brzuch płaski jak poziomica.

Wzdychałem do niej, zresztą jak i pół miasta, jednak rodzice, zagorzali katolicy, tak namieszali jej w głowie, że przez całe liceum nawet się nie całowała. Na studia dojeżdżała do miasta obok, na uczelnię niedaleko mojej, więc często widywaliśmy się w pociągu. Od jej najlepszej przyjaciółki, notabene mojej kuzynki wiem, że wciąż z nikim się nie spotykała – a podrywało ją jakieś pół miasta, od młodych Sebów, chcących zaimponować prawie sprawnym BMW i narkotykami zażywanymi kilka razy w tygodniu, po starszych od jej ojca prezesów Januszexów.












  • 39
Czy moderacja kombinuje przy plusach? Chcę plusować opa to wywala mi "przekroczono limit" a w tym samym czasie mogę plusować cokolwiek innego.

To nie wykop jest technicznie zje*any tylko manipulowany, ot co.
@wqeqwfsafasdfasd:
Zagraniczne media chwalą polskie miejscowości turystyczne:

p0lak janusz-husarz myśli: wspaniałe polskie zabytki! Kultura! Tęsknota za tradycyjnymi wartościami! Poland STRONK!

Rzeczywistość: Angol/Hiszpan może się #!$%@?ć za grosze i wyruchać p0lki, którym na samo wypowiadane przepitym głosem "hello, how are you?" aż cieknie po chodniku...
@wqeqwfsafasdfasd: Polać mirkowi za ten bardzo ciekawy post. Krew się w człowieku gdy widzi i czyta o tych Mokebe którzy nic nie potrafią, nic nie wnoszą do naszego społeczeństwa i są utrzymywani z pieniędzy podatników. Naiwność ludzka nie zna granic. Nie chcę żeby mój komentarz stał się dla innych rasistowską tyradą ale wprowadziłbym absolutny zakaz wjazdu dla takich osób do Europy (niezależnie skąd są). Jeśli jedną rzeczą jaką ktoś ten umie
@wqeqwfsafasdfasd: wiem, że pasta ale ten ciągle przewijający się żal autora o sypianie z mokebe jednak bawi, ludzie często sami wybierają życie jak zwierzęta, jakby nie wyjechała do Berlina to równie dobrze mogło jej się coś odkleić będąc w Polsce, sypianie z czarnoskórym na socjalu, a białym Przemkiem na zasiłku to żadna różnica