Wpis z mikrobloga

#pasta #heheszki #p0lka #blackpill #logikarozowychpaskow

W czasach liceum zakochałem się po uszy w dwa lata młodszej sąsiadce. Była drobna, o pięknej urodzie - ciemnych włosach, dużych, niemal czarnych oczach i bladej jak śnieg cerze, a po szesnastych urodzinach szybko urosła i nabrała kobiecych kształtów, zachowując przy tym brzuch płaski jak poziomica.

Wzdychałem do niej, zresztą jak i pół miasta, jednak rodzice, zagorzali katolicy, tak namieszali jej w głowie, że przez całe liceum nawet się nie całowała. Na studia dojeżdżała do miasta obok, na uczelnię niedaleko mojej, więc często widywaliśmy się w pociągu. Od jej najlepszej przyjaciółki, notabene mojej kuzynki wiem, że wciąż z nikim się nie spotykała – a podrywało ją jakieś pół miasta, od młodych Sebów, chcących zaimponować prawie sprawnym BMW i narkotykami zażywanymi kilka razy w tygodniu, po starszych od jej ojca prezesów Januszexów.












  • 39
  • Odpowiedz
skończyła jako wiecznie sfrustrowana, samotna poczwara z Afrykańskim bękartem, która całymi dniami przesiaduje na różnych grupach wylewając w Internecie swoją nienawiść do facetów, małżeństw, par, kobiet bez nadwagi, białych ludzi


@wqeqwfsafasdfasd: mocne
Cały tekst świetny, nadaje się na jakąś książkę
  • Odpowiedz
@wqeqwfsafasdfasd: czasem wydaje mi sie że to netflix tak programuje kobiety nie tylko P0lki żeby zniszczyć nasze wartości. No nie oszukujmy sie Panowie czy któryś z was chciałby miec cokolwiek do czynienia z takej klasy kobietami. Róbcie hajs inwestujcie w #bitcoin i nie latajcie za babami ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Medel1n_: Nieee. Ludzie z natury lubią się bawić. Problem, że jedni muszą dymać cały rok, aby podczas urlopu zaliczyć 2-3 imprezy które zeżrą wszystkie ich oszczędności, drudzy bawią się codziennie bo "dają za darmo".
No i spójrz z pkt widzenia laski - koleś zaprasza na mega imprezę dużo ćpania i ruchania za free, a w PL to szary niebieski może co najwyżej piwko z nią po pracy wypić, jeśli będzie
  • Odpowiedz
@wqeqwfsafasdfasd: w Polsce też są narkotyki, nie oszukujmy sie kluczowe znaczenie miał nigeryjski 15 centymetrowy bbc strzelający nasieniem i wenerami w drogi rodne naszej ukochanej rodaczki która naoglądała sie netflixa gdzie związki białego z białą to nuda a prawdziwą miłość odnajdziesz u boku czarującego Murzaja.
#!$%@? że mieszka śmierdzącym mieszkaniu z Ahmedami i żyje z socjalu czyli 350€ miesięcznie, wyzywa poniża i bije takie trudne chwile umacniają związek.( ͡°
  • Odpowiedz
To tak, jakbyś miał w domu jedną butelkę drogiego szampana, od lat trzymaną na jakąś specjalną okazję, a na imprezie dobrałby się do niej koleś, którego nie tylko nie zapraszałeś, ale nawet nie chciałbyś u siebie widzieć, otworzył sobie przy wszystkich, wypił kilka łyków a następnie do niej naszczał tak, aby tylko desperaci lub nieświadomi frajerzy chcieli się po nią sięgnąć…


@wqeqwfsafasdfasd: o #!$%@?, jakie złoto XD
  • Odpowiedz