Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 459
Jestem przerażony tym, jak wiele osób chodzi po ulicach w maseczkach. Prawie nikt nie oszukuje.

Starzy, młodzi, biegacze, rowerzyści. Z nielicznymi wyjątkami, wszyscy szczelnie maska na mordzie.

Osobiście z szacunku do innych ludzi ubieram maseczkę w windzie, na klatce czy w sklepie. Ale żeby iść w masce, prawie pustym chodnikiem w niedzielne ciepłe popoludnie, to musiałbym się z #!$%@? na łeb zamienić.

Jeszcze żeby policja naprawdę dawała o to #!$%@? i namiętnie dawała mandaty. Jeszcze żeby coś ci ludzie oszukiwali (maska na brodzie, czy wystawiony nochal), to bym ich zrozumiał. Ale oni nawet nie oszukują. Szczelnie pod same oczy.

Obserwuję ludzi i ich podejście do tego od 3 dni, więc to obserwacja podbudowana dużą próbą badawczą.

Ja #!$%@?. Masakra jak łatwo zniewolić ludzi o przymusić do robienia bezsensownych rzeczy.

#koronawirus #gorzkiezale #polska #ludzie ##!$%@?
  • 58
  • Odpowiedz
@Turbator: jak tylko zaczęli straszyć 3 falą to mam identyczne obserwacje. Wcześniej jeszcze uważałem, że ten cyrk się skończy bo ludzie się w końcu #!$%@?ą, ale teraz jestem zdania, że możemy się tak bujać do końca świata ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 50
@Turbator: "Osobiście z szacunku do innych ludzi ubieram maseczkę w windzie, na klatce czy w sklepie"

Też kiedyś wychodziłem z takiego założenia, ale teraz już to #!$%@?ę. Ludzie nie mają szacunku do mnie narzucając mi niepotrzebne, bzdurne wręcz ograniczenia, nie mają szacunku do wszystkich innych ludzi, którzy na tej histerii cierpią, nie mają szacunku do dzieci, którym niszczą psychikę i dzieciństwo więc ja tym bardziej nie będę miał do nich szacunku
  • Odpowiedz
Jeszcze żeby policja naprawdę dawała o to #!$%@? i namiętnie dawała mandaty.


@Turbator: bo przecież tak jest? Raz się ledwo uratowałem bo akurat miałem chusteczkę w ręku, ale te #!$%@? serio polują na ludzi którzy chodzą sami zadupiami
  • Odpowiedz
@Turbator: a na podlasiu spokojnie. dzisiaj byłem po świeży chlebek w osiedlowym sklepie. Obsługa bez maseczek, klienci bez maseczek albo z chustkami na szyi. Jestem dumny i podbudowany tym widokiem
  • Odpowiedz
@Turbator: chociaż czasami widzę zwyroli jak biegam wieczorem w pustym parku, gdzie jestem tylko ja i ten jeden chłop z pieskiem który ma maseczkę po same oczy zaciągniętą, ale ogólnie ludzie ogarnięci
  • Odpowiedz
@Turbator: ale powiedz mi co ci to przeszkadza że chodzą sobie w maseczkach?? Chcą śmigać w masce, niech śmigają ich sprawa. Dopóki mi nikt nie zwraca uwagi to resztę mam w dupie, mogą chodzić nawet w worku na głowie uważam że to każdego osobista sprawa. Stary zluzuj, przestań obserwować ludzi w czym łażą i co robią, a będzie ci lżej
  • Odpowiedz
@Turbator: powiem tak, miałem takie podejście, że wyjabene chodzę bez maseczki i śmieje się, obecnie mam tą nową bestie generację 2.0 angielski brazylijskom, czy UJ wie co, sobie już miałem najdziwniejszy ból gardła w życiu, potem 39,5 a potem cały dzień 38,6... Teraz bóle głowy, itd ciągle coś nowego włącznie z jakimiś drgawkami, no i powiem ci, że jak tylko wrócę do zdrowia........

.... Nadal będę chodził bez maski. xD

Wrzesień
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 13
@bomboclat: Dokładnie to samo mogę napisać Tobie. Co Ci przeszkadza, że sobie obserwuje ludzi. Stary zluzuj ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Tym się właśnie różnimy od psów, że żyjąc w społeczeństwie, możemy mieć opinie na pewne sprawy i pewne obserwacje. Tym bardziej, że nie mówimy tutaj o kolorze skarpetek, a o poważnym społecznym zjawisku. Prace doktorskie nt. można by pisać. A Ty się dziwisz, że ktoś w Internecie
  • Odpowiedz
@Turbator: dalej nie odpowiedziałeś na moje pytanie, co ci przeszkadza typ chodzący w masce czy w worku na głowie??. Przecież to jest jego prywatna sprawa w czym chodzi. Mam wrażenie że na siłę szukasz jakiegoś problemu. Niech się każdy zajmie swoim życiem i przestanie oceniać innych bo w tym to jesteśmy mistrzami
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 20
@bomboclat: Problemem jest Twoje używanie pejoratywnego słowa "przeszkadza". Mi nic nie przeszkadza. Przeszkadzają mi #!$%@? zaparkowane samochody i spóźnione autobusy komunikacji miejskiej. Masz rację - jak dla mnie to mogą sobie chodzić nawet w workach na głowie. Z nikim nie walczę i nikomu nie nakazuję ściągać maseczki.

Tutaj mam po prostu opinie nt. zachowań społecznych. Nie obdzieraj się z inteligencji, nie potrafiąc tego zrozumieć.
  • Odpowiedz
@Turbator: Człowieku jeszcze raz ci powtórzę bo ewidentnie nie ogarniasz. Na siłę szukasz problemu podciągając pod to jakieś obserwacje społeczne, a wszystko to się sprowadza do tego, że jesteś przeciwnikiem całej historii z maseczkami i najchętniej byś wszystkich oświecił jak to źle postępują zakładając kawałek szmatki na twarz.
  • Odpowiedz
Grzeczne, potulne owieczki, potomkowie chłopów pańszczyznianych


@Dutch: czekaj tu chyba świniak pisał, że maseczki noszą Ci wysoko wykształceni, że są odpowiedzialni za innych takie tam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Turbator też tego nie rozumiem. Mam podobne obserwacje, pusta przestrzeń, słonko świeci, ludzi tyle co nic, a spora część w maskach nawet na polnych ścieżkach. Ciekawi mnie po prostu ich motywacja i uzasadnienie jakim się kierują, cały proces myślowy.
Mam na ten temat własną opinię i według mnie jest to równie sensowne co zamykanie lasów. Przed pandemią miałem lepszą opinię na temat zdolności poznawczych naszych rodaków.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Turbator: dzisiaj byłem na mieście i w parku i w sumie mam odwrotne obserwacje, mało kto nosił maseczkę prawidłowo ¯\_(ツ)_/¯

Ja sam noszę pod nosem bo mi wtedy jest cieplutko w twarz. W lato nie mam zamiaru tego nosić
  • Odpowiedz
@Turbator: chodzę tak od roku
maska mi w żaden sposób nie przeszkadza, a co więcej, noszenie jej w inny sposób właśnie wywołuje u mnie zajebisty dyskomfort
jak widzę człowieka z maską na same usta to myśle że ma #!$%@?, i chce mieć święty spokój
jak widze człowieka z maską prawidłowo założoną, to nie mam żadnych specjalnych uwag
jak widze człowieka z maską na brodzie, to uważam że jest #!$%@? kretynem który
  • Odpowiedz