Wpis z mikrobloga

Wpadle żeby pochwalić się postępami w mojej walce z nadwagą. W lutym 2019 wrzuciłem tu swoją fotkę w tagu #pokazmorde i zostałem mocno objechany za nadwagę. Przetoczyła się po mnie fala hejtu. Co tam fala, to było tsunami. Do dziś pamiętam jeden z komentarzy "słyszę jak dyszysz na tym zdjęciu".
Było to cholernie przykre. Faktycznie kilka dni było źle, bo człowiek jednak przejmuje się takimi gównami. No ale potem przyszła refleksja, za ja faktycznie nie mieszczę się w lustrze. Ważyłem wtedy ok. 200 kg. No i kilka dni później zabrałem się za odchudzanie. Ale tak mocno się zawziąłem.
Oglądałem wtedy "Historie wielkiej wagi" na TLC, i zdałem sobie sprawę, że ja właśnie tak wyglądam jak ci ludzie w serialu.
No i wtedy poszło. Wpadłem w rutynę. Dieta 1200 kcal oraz ruch. Na początku niewiele, 10 minut ćwiczeń dziennie. Przy takiej wadze raczej trudno cokolwiek robić. Po dwóch miesiącach doszedł rower. Po kolejnych dwóch zacząłem biegać. No a potem to już wszystko na raz, bo tak:
Bieganie
Tabata
Krav Maga
Rower
Silownia
I absolutnie każda możliwa forma spalania kalorii, od chodzenia po schodach do pieszych wypraw na zakupy. Obecnie, po dwoch latach, mam 107 kg, super zajebiste samopoczucie i formę, jakiej nie miałem nigdy w życiu.
A wszystko bez operacji, bez super ekstra diet, bez fachowej pomocy trenerów czy lekarzy.
Osobiście polecam (ʘʘ)

PS. Wiem że moje mięśnie wypadają blado, ale ciągle jestem na redukcji więc zwyczajnie nie mają z czego rosnąć.
#dieta #odchudzanie #nigdysieniepoddam
Pobierz PanPoteflon - Wpadle żeby pochwalić się postępami w mojej walce z nadwagą. W lutym 20...
źródło: comment_1615722719FYJZS6SU95fSDTB4jkzJz0.jpg
  • 383
@PanPoteflon: wiedziałem, że Cię kojarzę :-)

https://www.wykop.pl/wpis/39012391/poranny-spacer-w-blasku-zimowego-slonca-pokazmorde/#comment-137330363 sam jestem okularnikiem, to się do okularów #!$%@?łem, za co plusy wpadły, a teraz widzę, że chyba soczewki wpadły i rośnie (maleje) nam Chad

W dodatku, chyba raz dwa się jakaś różowa znajdzie :D
Pobierz ravau - @PanPoteflon: wiedziałem, że Cię kojarzę :-)

https://www.wykop.pl/wpis/390...
źródło: comment_1615732017goIcuYW2WiUefVXnEnXRnK.jpg
@PanPoteflon: ludzie są mega leniwymi zwierzętami. Może być mega #!$%@?, ale jak jest stabilnie, to jest dobrze i nikt niczego nie będzie robił.

Dopiero jak dostaniesz po ryju albo zdarzy się coś, co drastycznie pogorszy Twoją sytuację, to wtedy pod ciśnieniem zaczniesz zmiany.

Ty lepiej tego typka znajdź i mu ładnie podziękuj. Dzięki niemu zyskałeś dużo lepsze życie. ( ͡º ͜ʖ͡º)
@PanPoteflon: Z ciekawości zapytam, jak osiągnąłeś te 200kg? Coś chorobowego, jakieś sterydy czy czyste żarcie? Przy 200 kg zapotrzebowanie spoczynkowe jest tak duże ze ciężko nie spalić tego mając normalna dietę
@PanPoteflon:

PS. Wiem że moje mięśnie wypadają blado, ale ciągle jestem na redukcji więc zwyczajnie nie mają z czego rosnąć.

a weź mnie nie #!$%@?, #!$%@? na siłkę od ponad dwóch lat i staram się urosnąć (ja mam odwrotny problem xD) i jesteś zdecydowanie bardziej #!$%@? ode mnie xD
Gratulacje byku