Wpis z mikrobloga

Uff, jedno szczęście ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@ediz4: Przez wasze ''niech jadą'' już nie raz obudziliście się z ręką w nocniku bo wielu ludzi w moim wieku wyjechało i nie zamierza po prostu wracać. Polska to nie jest kraj przyjazny młodym ludziom. Jak nie jesteś emerytem albo wielodzietną patolą to nie masz czego tam szukac. A już nie daj boże jak jesteś przedsiębiorcą...
@Strahl: A to już od dawna. We wszelkich spółkach państwowych czy to na szczeblu krajowym czy samorządowym zatrudnia się według klucza partyjnego a nie według umiejętności, chyba że jakieś gównostanowiska za 2k miesięcznie - chociaż w Polsce B i tu nie można być tego pewnym bo każdy wójt zaczyna obsadę urzędów od swojej rodziny i znajomych.
@MarianoaItaliano: Ani nie jestem patolą ani emerytem i żyje - znacznie lepiej niż za PO. Dane sprzed pandemii jasno wskazują że takich jak ja jest więcej niż za PO. No cud normalnie. A teraz taka rozkmina - kto ma się przejąć że autonomiczna jednostka czyli Ty nie wróci do kraju bo ktoś rządzi kogo nie lubi?
To Ty chłopie dzwonisz.
P.S
Wiesz co różni wyborców PiS-u od PO?
Ano to że
@marcooo80: jesteś zapewne trolem politycznym a wpisy tego typu to ówczesna książka zażaleń dla mas poplusujecie sobie a jutro dalej będą na was pluć,śmieszne polaczki
A typ latami sra na kraj na portalu dla ułomów.


@ediz4: Wyeksportowalem z Polski juz pieciu lekarzy korzystajac wylacznie z wykopu i pomagajac przy wszelkich formalnosciach(na dniach bedzie szosty), wiec bede srał tak długo jak tylko sobie wymarzę i jak długo moje sranie będzie przynosiło efekty których oczekuję. Ja przynajmniej realnie pomagam ludziom w ramach wolnego czasu. :)
Ani nie jestem patolą ani emerytem i żyje - znacznie lepiej niż za PO


@ediz4: Bo jesteś płatnym pisowskim funkcjinariuszem? Za długo śledzę twoje wpisy na Wykopie żeby uwierzyć że jesteś szarym anonkiem bo w Polsce normalnie obecnie żyć się nie da - chyba że jesteś bogojczyźnianym sebą w bluzie z żólnierzami wyklętymi.

Dla mnie PiS nie ma nic do zaoferowania i dla wielu ludzi w moim wieku także. Zaczyna się
@marcooo80: ty sobie pisz, że to katastrofa ale pan naczelnik nie wybrał się (i to 2 razy z rzędu) sam w wyborach co oznacza, że jego program z pośród innych dostępnych jest najlepszy jeśli chce się wygrać demokratyczne w wybory w wielkiej lechii
Bo jesteś płatnym pisowskim funkcjinariuszem? Za długo śledzę twoje wpisy na Wykopie żeby uwierzyć że jesteś szarym anonkiem bo w Polsce normalnie obecnie żyć się nie da - chyba że jesteś bogojczyźnianym sebą w bluzie z żólnierzami wyklętymi.


@MarianoaItaliano: No. Bo jak wiemy podatki w Polsce płacą tylko funkcjonariusze PiS bo reszta jak to napisałeś to patola i emeryci którzy tak średnio w tym temacie. Ty tak serio czy jakaś oblężona