Wpis z mikrobloga

@marcooo80: Dałem plusa, ale w twoim stwierdzeniu jest pewien błąd. Największą katastrofą jest głosowanie od 20 lat na tą samą grupę osób, które mają wspólne interesy i mocodawców. PIS mógłbym zgłosić do Złotych Globów za najlepsze aktorstwo. Mają z katolicyzmem, prawicą, sprawiedliwością, prawem i tak dalej tyle wspólnego co świnia i siodło ...

*pierwszy lepszy przykład z luką VAT-owską.... gnoją zwykłych, a ci co wyłudzają mają się jeszcze lepiej niż
  • Odpowiedz
@marcooo80: populistyczny komentarz na portalu ze śmiesznymi obrazkami ma 6294 plusów... czemu mnie to nie dziwi xD PiS rządzi bardzo dobrze, trochę za dużo kasy ładuje w emerytów, ale to normalka - polityka. Głosy się zawsze kupuje, piramida wieku wygląda jak wygląda, więc każda partia będzie faworyzowała tę grupę społeczną.
  • Odpowiedz
@ravau a Ty na kogo głosowałeś? Zawsze mnie to ciekawi, na kogo głosują Ci którzy właśnie tak piszą o wyborach innych ugrupowań politycznych. Prawdopodobnie pytanie pozostanie bez odpowiedzi.
  • Odpowiedz
@Victoremque: wcześnie (jak byłem młodszy, ale wyrosłem) na Konfederację (Korwina), obecnie z ich KATOTALIBAŃSKIMI ZAPEDAMI, oraz upodobnianiem się do PISu, nie dał bym się namówić na to by zagłosować (widząc choćby akceptację i jedną linię partii zgodna z K.Godek na przykład) nie mam na kogo zagłosować. I co teraz?
  • Odpowiedz
Przez wasze ''niech jadą'' już nie raz obudziliście się z ręką w nocniku bo wielu ludzi w moim wieku wyjechało i nie zamierza po prostu wracać.


@MarianoaItaliano: sama prawda kolego. Już nie raz, a codziennie państwo upada przez te wyjazdy. Pic rel = największa tragedia powojennej Polski.

kto mi frytki poda na starość jak wszyscy młodzi nam na złość wyjadą? (na zmywak)
NieWiemASieWypowiem - > Przez wasze ''niech jadą'' już nie raz obudziliście się z ręk...

źródło: comment_1615746537GV5MvzlPLa8IXRbWpJzaoc.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@marcooo80:
PiS jest zły ale nie jest tragedią, ludzie nie żrą tynku ze ścian jak w 1999 roku, administracja ciągle jest dość sprawna, nie został zamknięty dostęp do części zawodów, zostały ucięte umowy zlecenie na pracę w tym samym miejscu w określonym wymiarze godzin odnawiane co miesiąc, nie gania się małolatów z 0,02g trawy, sam też nie mam odczucia że przechodząc obok policji zaraz mi #!$%@?ą jak się krzywo spojrzę,
  • Odpowiedz
@marcooo80:
1. piss na progu największego kryzysu gospodarczego od co najmniej 90 lat powiększa deficyt tylko po to, żeby dokupić trochę głosów wyborców takimi pomysłami jak 13 i 14 emerytury czy 120k rekompensaty dla górników za odejście z pracy.
2. piss robi z mediów publicznych goebbelsopodobną tubę propagandową.
3. piss chce zniszczyć wolne media.
4. piss przyzwoleniem na działanie Obajtka i ludzi jego pokroju daje przyzwolenie na kręcenie wałów jeśli tylko popierasz ich władzę.
5. piss umacnia szkodliwą doktrynę w polityce zagranicznej, według której pobrzękiwania szabelką i chwalenie się przegranymi powstaniami to recepta
  • Odpowiedz