Wpis z mikrobloga

@Strahl:

Te bajeczki to ~1000 godzin miesiecznie pracy lekarzy którzy zamiast marnować życie w Polsce beda komfortowo żyć w normalnym kraju....

Te bajeczki o tysiącach lekarzy ściągniętych do Niemiec przez portal dla ułomów

Masochizm? Masochizmem to jest wchodzenie na portal na ktorym kazdy cie od lat wyzywa od partyjnej dziwki a mimo wszystko dzien za dniem spamujesz bo szefu placi 60 groszy od komentarza. :).....

No. Pomimo papierka nadal twoje
  • Odpowiedz
@ediz4: Nie mam pogardy do narodu polskiego - co najwyzej do osobnikow twojego pokroju. Calkiem zasluzona, bo w zyciu nie uda mi sie tak naszkodzic Polsce co partyjnym łajzom i ich podnóżkom.

Wiec tak w sumie to gramy do jednej bramki przy uzyciu roznych metod. :)
  • Odpowiedz
@Strahl: Oczywiście że masz i wystarczy wejść na twój profil. Wręcz to może być już poziom Pana Niemca z Kosakowa.

Calkiem zasluzona, bo w zyciu nie uda mi sie tak naszkodzic Polsce co partyjnym łajzom i ich podnóżkom. :).....

Ty sobie Polską mordy nie wycieraj.
  • Odpowiedz
@bumbp: akurat dla jednej osoby 100zl na tydzien to jest w porzadku cena. Nie Licze oczywiscie chemii ktora kupuje sie raz na jakis czas, ale za 100 kupisz sporo warzyw, jakies miesko. Da sie, chociaz jestem świadoma ze ja za wiele nie jem xd co nie zmienia faktu ze i tak koszty zycia sa wyzsze w Polsce niz w Kanadzie
  • Odpowiedz
Ty sobie Polską mordy nie wycieraj.


@ediz4: Przybij piatke, antypolski partyjny szkodniku. W kupie sila, razem uda nam sie naszkodzic wiecej. Keep up the good work. :)
  • Odpowiedz
@marcooo80: nie tylko ostatnich, ale także KOLEJNYCH 20 LAT. Przez tych populistów:
- wszyscy boją się podnieść wiek emerytalny
- panuje przeświadczenie, że 500+ jest nie do wywalenie, można ewentualnie tylko waloryzować
- jak to nie dacie czternastej emerytury? PiS dał
  • Odpowiedz
Przerażajace jest to, ze na scenie politycznej nie ma i nie będzie przez lata partii, która będzie mogła pchnąć Polskę w dobrym kierunku. Czasami trudno zaprzeczać, że Polska się skończyła.
  • Odpowiedz
co oznacza, że jego program z pośród innych dostępnych jest najlepszy jeśli chce się wygrać demokratyczne w wybory w wielkiej lechii


@czerwony_ptak: Super, tylko nie pamiętam aby poprzednie partie rządzące wykorzystywały w takiej skali aparat państwa by pompować sobie słupki, i urządzały z mediów publicznych jeden wielki ściek, gdzie w Wiadomościach większość materiałów to kłamstwa o tym jak super sobie radzimy i oszczerstwa wobec opozycji. Już ostatnie wybory prezydenckie trudno
  • Odpowiedz
tu nie ma się o co kłócić, nie ma rozwoju tylko populistyczne podnoszenie pensji, czy dawanie kasy na lewo i prawo, to się skończy tym samym co w 89 roku, nastąpi odbicie, obniżka wynagrodzeń itd. by ratować się przed inflacją

nie jestem specjalistą by to mądrzej rozpisać, ale tak to wygląda
  • Odpowiedz
PIS TO NAJGORSZA KATASTROFA JAKA PRZYTRAFILA SIE POLSCE W CIAGU OSTATNICH 20 LAT


@marcooo80: ... a ja myślę że PIS to najlepsze co mogło się Polsce przydarzyć gdyż Polacy przez 30 lat od upadku komunizmu nie byli w stanie ogarnąć sobie państwa, a dzięki PISowi tym krajem zaczną w końcu rządzić ludzie którzy jak nikt znają się na finansach i prowadzeniu biznesu ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz