Wpis z mikrobloga

@ediz4: Nie możesz bronić partii na jakiejś Alkibli, będziesz wśród swoich? Nie męcz ludzi swoją obecnością jeżeli ewidentnie nie mają najmniejszej ochoty czytać twoich partyjnych antypolskich wysrywów.
  • Odpowiedz
Podaj mi ofertę pracy dla mojego zawodu nawet za 3k ale na 160h tygodniowo w takim szpitalu to wracam do polski xD a nie sory, nie znajdziesz. Wiec troche jeszcze tu pobędę ¯\(ツ)/¯


@whocaresaboutlogin: A gdzieś Ci kazałem wracać? Rób co chcesz. Nie pisz jednak durnot że pandemia nie podniosła drastycznie ofert dla lekarzy i personelu
  • Odpowiedz
A jeszcze niedawno lewaki plusowały komentarz chwalący PiS.


@Volki: to nie jest komentarz chwalący pis. A konfederacja to pis tylko otwarcie mówi to czego pis się trochę wstydzi.
  • Odpowiedz
@ediz4: No coz, w tym serwisie kazdy moze wyrazic opinie na jakis temat - i tresci ktorych ludzie nie maja najmniejszej ochoty czytac maja odpowiednie noty, szczegolnie jezeli jest to tendencja. Wiec to nie do konca jest tak, ze nikt nie ma ochoty czytac moich komentarzy, a raczej twojego antypolskiego partyjnego spamu. Wiec to nie ja mecze spolecznosc swoja obecnoscia.
  • Odpowiedz
@marcooo80: beka z podludzi owszem, ale tych, którzy wyśmiewają partię zamiast wyśmiewać zyebany naród, który wybrał zyebaną partię na rządy i w zasadzie narracja tego zyebanego narodu od wieków jest ta sama, czyli "wybieramy na rządy bandytów, a potem obwiniamy caly świat dookoła za burdel jaki mamy w kraju".
  • Odpowiedz
@marcooo80: Dam plusa i w pełni zgodzę się z twoim komentarzem. Mi PiS obrzydził Polskę do tego stopnia, że nie mam nawet zamiaru tam wracać dopóki rządzą i dopóki takie podstawowe wolności jak wolność do handlu w niedzielę czy wolność światopoglądowa i prawo do legalnej aborcji nie zostaną zaprowadzone w Polsce wzorem krajów zachodnich UE. Podczas gdy Europa poszła do przodu o kilka dekad, PiS w ciągu dwóch kadencji cofnął nas
  • Odpowiedz
@ediz4: Ależ dokładnie tym rózni się przeciętny pisowiec od przeciętnego konserwatywnego muslima którym tak namiętnie gardzi - muslim będzie miał czyste stopy. Swiatopogladowo nie roznicie sie niczym.
  • Odpowiedz