Wpis z mikrobloga

  • 3238
@marcooo80 #!$%@? w te zmarnowane pieniądze. Ale to wywyższenie miernoty, biedy umysłowej, zabobonów, taniego patriotyzmu, patologii i niskiej kultury będzie nam się odbijać czkawką jeszcze długie lata po nich. Żal i smutek mnie ogarnia gdy myślę o rozsądnych ludziach nadal mieszkających w .pl. Ja już od lat jestem poza.
  • Odpowiedz
@marcooo80: elektorat:
- starzy ludzie
- niziny intelektualne
-

Chciałem dalej wypisywać, ale stwierdzam z całą stanowczością, że każdy kogo miałbym wymienić, wpisuje się w te dwa podpunkty. Komuniści, pzprowcy, katolicy, sebki, karyny, Janusze, Grażyny, patrioci w bluzach polska walcząca, miernoty, kapiszony... no kurde każdy ma jedną z tych cech, albo jest stary, albo głupi.
  • Odpowiedz
@marcooo80 ogunie rząd polski to banda miernot. Chyba nie można kategoryzować. Na przykład jeżeli Czarnecki przejdzie do PO to będziemy skandować ***?? Jak dla mnie to wszyscy do jednego wora.
  • Odpowiedz
@szejas: Twój koment opisuje wszystko, co myślę o tej partii w jednym krótkim zdaniu.
Cofamy się z każdym rokiem o 10lat w rozwoju, tracimy szanse, które już nie wrócą, a długi z tych kilku lat będą spłacać następne 4 pokolenia..
Nic tylko się uczyć, żeby mieć z czym wyjechać na zachód
  • Odpowiedz
@marcooo80:
Uważam, że PiS to druga największa katastrofa jaka przytrafiła się Polsce... taką całkiem najgorszą katastrofą, pierwszą w kolejności są tępi wyborcy tej, pożal się borze iglasty, partii ()
  • Odpowiedz
@marcooo80: Przecież tak w Polsce było ZAWSZE.
Przez całe stulecia historii Polski to szlachta się bawiła, a właściwie magnateria a całą resztę miała w dupie.
Nie ważne czy monarchia czy elekcje, czy zabory czy rozbicia dzielnicowe, czy Krzyżacy, czy Potop Szwedzki polityka w Polsce zawsze polegała na rozdawaniu przywilejów na lewo i prawo, kupowania głosów i na patrzeniu na kilka lat do przodu.

Nie rozumiem zdziwienia.
  • Odpowiedz
Nic tylko się uczyć, żeby mieć z czym wyjechać na zachód


@anzelmbohatyrowicz: I pojedziesz, gdzie? Bo chyba nie będziesz kolejnym polaczkiem, który "HEHEHE ZARABIA NA ZACHODZIE", ale w tej samej pracy, dalej za najniższą (w tamtym kraju) pensję, tylko po powrocie DO TEJ ZŁEJ POLSKI, będzie pokazywał jak to NA ZACHODZIE jest wspaniale?
Bo wiesz, tak to równie dobrze możesz pracować w Polsce ale mieszkać na wschodzie i tam rozpowiadać, jak
  • Odpowiedz