Wpis z mikrobloga

@dorszcz: W niczym te włosy pod pachami mnie nie uderzają, za to to, żeby pisać przy tym, że ,,parytety i problemy pierwszego świata wjechały za mocno'' jest zabawne, skoro to tylko włosy pod pachami. xD
  • Odpowiedz
@uriel_ck: jak wykopki powklejaja kilka razy reklamę z męska owłosiona pcha i dopiskiem ze to obrzydliwe to uwierzę ze płeć nie ma tu nic do rzeczy


@powiedz: takich reklam się nie robi, wiesz dlaczego? Bo to #!$%@? obrzydliwe xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@PyraPrzeznaczenia: można być czystym, ale żeby to trzeba bardziej o to dbać, a tu reklamujemy sportowy stanik, więc mam uznać że celem tych włosów jest większy smród i rozwój bakterii podczas aktywności fizycznych? Mówiłem też że włosy pod pachami nie są "jeszcze" tak akceptowalne w publicznej sferze życia.
  • Odpowiedz
@v1vAz reklamujemy stanik, a nie żel pod prysznic, maszynki do golenia, antyperspirant, plastry do depilacji. Nie reklamujemy nieśmierdzenia anie smierdzenia. W staniku można śmierdzieć i nie śmierdzieć. Można mieć włosy pod pachami i ich nie mieć. Można iść na ostre ćwiczenia, można jeść czipsy przed komputerem. To reklama wyłącznie stanika.

W publicznej sferze życia włosy nie staną się bardziej akceptowalne jak nie będziemy ich akceptować.
  • Odpowiedz
Jaki jest target tej reklamy? Kobiety uprawiające sport? Takie chyba się mocno pocą pod pachami i wygodniej im bez włosów. Czyli reklama jakby nie trafiała w target. No ale mogę się mylić.
  • Odpowiedz
Jak facet oczekuje ogolonych pach u kobiety to niech sam goli swoje. Chce ogolonych okolic intymnych - sam też goli swoje. Kobieta nie chce ogolić nóg, ale facet by chciał - niech sam ogoli swoje. Niczym to się nie różni.


@PyraPrzeznaczenia: Ale się zesrałaś. Dodaj jeszcze, że jak chce, żeby się malowała to sam ma się malować xD
  • Odpowiedz
@radziuxd Jaka jest logika w posiadaniu krzaczorów w zakamarkach ciała i wymaganiu od kobiet pozbywania się swoich włosów? U obu płci to jest tak samo brzydkie. Twoje nieogolone nogi są tak samo paskudne jak kobiece nieogolone nogi.

O to właśnie chodzi, że się utarło, że to kobieta powinna być gładka, ale tak naprawdę u obu płci to działa tak samo.
  • Odpowiedz