Wpis z mikrobloga

@dorszcz: Moim zdaniem, jeśli ktoś miałby golić, to właśnie faceci, bo oni bardziej się pocą. Większość kobiet poci się naprawdę minimalnie i głównie w trakcie uprawiania sportu. Możecie się teraz rozpłakać, ale ja przez większość roku nie używam dezodorantów w ogóle, bo po prostu nie potrzebuję, między porannym a wieczornym prysznicem pocę się dosłownie zero. Włosy pod pachami najczęściej golę, ale ich obecność lub brak na samą higienę/zapach/cokolwiek nie miałaby
  • Odpowiedz
@v1vAz Dlaczego powinno się golić włosy pod pachami?

Nie jesteś w stanie zignorować włosów pod pachami w reklamie? To nie jest loszka, z którą idziesz do łóżka (wtedy owlosienie mogłoby być ważne) tylko jakaś obca baba na plakacie.
Skąd w ogóle problem odnośnie czyichś naturalnych pach? Przecież obecność/nieobecność włosów nie ma żadnego znaczenia.
  • Odpowiedz
@undefined_behaviour: czyli przeszkadza Ci poza a nie samo owłosienie? W sensie jakby ten sam facet stał w takiej pozie to byłoby fuj a jakby ta pani została uchwycona jak rzuca piłka to byłoby okej? Czyli ten pan co zamieszczam tutaj cię oburza i chętnie zrobisz o tym wpis, a dziewczyna z kolejnego koemantrza jest okej bo akurat uchwycono ja w takiej pozie
p.....z - @undefined_behaviour: czyli przeszkadza Ci poza a nie samo owłosienie? W se...

źródło: comment_1615643845FiPhPCrgXSsnGGIqFrPult.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@dorszcz: Dobra, każda z nas może przecież nosić włosy pod pachami, może nosić włosy na nogach, ale nie oczekujmy, że będziemy się podobać innym osobom w takim wydaniu. Taki już jest ten świat i po prostu ładniej wygląda kobieta, która jest delikatna i wydepilowana od takiego małpiszona. Jak ktoś chce być małpiszonem to droga wolna, nikt niczego nie broni, tylko nie piszcie, że chcecie się podobać tylko sobie a nie
  • Odpowiedz
czyli płeć ma znaczenie xd


@powiedz: No tak, bo faceci z owłosienia nie robią sprawy politycznej, nie robią akcji publicznych, wykładów itd. dlatego takie zdjęcia są głupie, bo są pochodną bzdurnej ideologii feministek, że mamy się nie golić, bo to walka z patriarchatem.
  • Odpowiedz
@dorszcz: ja pierdziele wy to serio nie macie co robić tylko kłócić się o CZYJEŚ włosy pod pachami. Ja sama wole mieć pachy ogolone bo jest mi tak po prostu wygodniej i lepiej się tak czuję, ale nazywanie dziewczyny ze zdjęcia obleśną i fuj tylko dlatego, że ma owłosienie pod pachą to trochę przesada. No, ale w sumie dlaczego jak kobieta ma owłosione pachy lub nogi to jest obrzydliwe i
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@PyraPrzeznaczenia: powinno, właśnie w tym rzecz. Wszystko można, a nie trzeba, tak samo jak z grzybica, a powinno się dlatego że to jest higieniczne. Jestem w stanie zignorować włosy pod pachami, bo naprawdę mam gdzieś co inni robią ze swoim ciałem, ale pokazywanie czegoś takiego na reklamie uznaje za niesmaczne i niepotrzbne.
  • Odpowiedz
@Bulka_kajzerka: Chwilę po umyciu wystarczy się spocić pod pachami i już #!$%@?, więc bzdury gadasz. Zamiast się szorować pod pachami co 5 minut, po prostu ogól te kłaki. To, że ty tego nie czujesz, nie znaczy, że inni tez nie czują ¯_(ツ)_/¯


@Cyderek: w sumie to nic dziwnego, skoro używając antyperspirantu czy to w sztyfcie czy dezodorancie, aplikujesz go w większości na owłosienie, a nie skórę.
  • Odpowiedz
@v1vAz Przecież można być czystym, higienicznym i nieśmierdzącym mając włosy pod pachami. Jeśli ktoś jest w stanie dbać o higienę mając włosy to i tak ma je zgolić? Posiadanie włosów pod pachami nie oznacza z automatu smrodu i ogromu bakterii.
  • Odpowiedz