Wpis z mikrobloga

Faceta mniej przeszkadza jak czują się niehigieniczne.


@uriel_ck: twierdzenie, że facetom nie przeszkadza, jak czują się niehigienicznie, to chyba dowód anegdotyczny bazowany na twoich doświadczeniach. Tym, z którymi ja mam kontakt NA SZCZĘŚCIE przeszkada.

Nosz qrva, ręce opadają, a potem się dziwić statystykom pokazującym ilu Polaków nie myje zębów codziennie. ZĘBÓW. To o dupie już lepiej nie myśleć.

  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Pantokrator: Ja np. jak nic z tym nie robię to pachy pocą mi się dosyć intensywnie i dlatego stosuję na noc Etiaxil. Problem w tym, że włosy pod pachami sprawiają, że antyperspiranty działają gorzej, bo wchłaniają część specyfiku, która powinna trafić pod skórę. Zarówno środki jak Etiaxil jak i standardowe w spreju czy sztyfcie.

Poza tym każdemu zdarzy się bardziej intensywny, dłuższy dzień, a jak już pisałem zbyt częste mycie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@PyraPrzeznaczenia: Z Wikipedii o tym plemieniu:

Anthropologists have hypothesized that the rings protected women from becoming slaves, making them less attractive to other tribes.

The coils might be meant to protect from tiger bites, perhaps literally, but probably symbolically.


I już widać, że wynika to z tego, że są to ludzie z problemami, które w zachodniej cywilizacji dawno zostały zażegnane, jak zagrożenie od zwierząt czy niewolnictwo. Nie znam innych historii wzajemnych upodobań płci, o których wspomniałaś, ale każde z nich ma zapewne korzenie w jakichś nieaktualnych problemach albo dziwnych wierzeniach, gdzie nasza cywilizacja od
  • Odpowiedz
@ruok: no i może i źle wyglada, ale nie jest niehigieniczne. ja doskonale rozumiem, ze mamy taki estetyczny kanon tylko przestańmy dorabiać do tego wytłumaczenie, ze hehe, jak się baba nie goli, to jest z automatu pozbawionym higieny brudasem. owłosienie nie ma nic wspólnego z higiena, tak samo jak posiadanie pieprzyków czy znamion. normalna cecha osobnicza gatunku ludzkiego. jak ci się nie podoba to po prostu ci się nie podoba,
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@MuszeAleNieChce: Włosy nie wchłaniają antyperspirantu, a jak ci magicznie znika, choć się nie myłeś w.międzyczasie, to musi to być słabiutki antyperspirant. Serio. Używam taniego jak barszcz Old Spice Whitewater, który chyba nie jest nawet antyperspirantem i jest super. Problem się pojawia z jakąś Niveą badziewną, którą kiedyś testowałem, ale jest to czysto teoretyczny problem i bez włosów byłby dokładnie ten sam, bo to nie przez włosy się śmierdzi, a przez
  • Odpowiedz