Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@dorszcz: #!$%@? znów ten temat. Ja jebię, co jest nie tak z tymi babami teraz, że specjalnie na złość nie wiem komu będą się oszpecać. Jakie to trzeba mieć kompleksy.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@dorszcz: niech jeszcze #!$%@? pokaże, dawno na plakatach męskiego przyrodzenia nie było.
Albo niech paznokcie zapuści, takie szpony na 10 cm. Może się też przez miesiąc po wysiłku nie myć, na pewno odniesie sukces i ludzie będą do niej lgnąć. To są naprawdę podstawy, litości.
To co, za 10 lat wpadną ma to, że wycieranie tyłka po tronowaniu też jest patriarchalne i będą latać z niewytartym tyłkiem?
Chyba za dużo
  • Odpowiedz
@dorszcz: Ale się wszyscy zesrali xD
Tak włosy pod pachami zazwyczaj wyglądają nieestetycznie i dla mnie osobiście bez różnicy jest płeć.

Zgadzam się też z @powiedz czy @PyraPrzeznaczenia, że jest to jak najbardziej naturalne. A skąd wzięło się przekonanie u niektórych, że włosy u chłopa akceptowalne, a u baby nie? Ano podejrzewam stąd, że kobieta jest kojarzona jako delikatniejsza istota, niż mężczyzna, a owłosienie dodaje człowiekowi zwierzęcości,
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@PyraPrzeznaczenia: no dobra ale po co pokazywać specjalnie takie pachy w reklamie? Nie można było normalnie ich ogolić i dopiero wtedy pokazać? Każdy myślący człowiek wie że rosną włosy pod pachami, ale to po prostu nie jest smaczne, tak samo jak reklama grzybicy #!$%@? w TV
  • Odpowiedz
@v1vAz Grzybicę się leczy, włosów pod pachami nie. Czemu nie pokazywać czegoś naturalnego?

Jak w reklamie zostanie pokazany mężczyzna z zarostem na twarzy to rozumiem, że też stwierdzisz, że to niesmaczne?
Mężczyzna z nieogolonymi nogami?
Nieogolona klata?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@PyraPrzeznaczenia: zarost jest społecznie bardziej akceptowalny jak włosy pod pachami, więc nie popadajmy w skrajność. Grzybicę się powinno leczyć tak samo jak powinno się golić włosy pod pachami, tylko że choroba różni się trochę bardzo od kwestii wizualnej która właściwie co ma na celu? To reklama odzieży która powinna przedstawiać sam produkt, zachęcać do kupna, a nie że musimy się rozdwajać nad tym czy ogolone pachy będą zachęcały czy zniechęcały
  • Odpowiedz