Wpis z mikrobloga

@dorszcz: najgorzej odwrócili uwagę od topu,który sprzedają nachalnym gestem bo mogłaby mieć te włosy pod pachami i opuszczone ręce
  • Odpowiedz
@11262 Kobietom na twarzy włosy rosną w wyniku problemów z hormonami, a włosy pod pachami są u każdej kobiety naturalne.

To tak jakbyś napisał, że lubisz piersi i ja oczekiwałabym, że tak samo będziesz lubił kobiece piersi i piersi faceta z ginekomastią.

Owłosienie pod pachami, w okolicach intymnych, na nogach jest tak samo naturalne u obu płci.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Geldon: Albo po prostu ogolić pachy ¯\_(ツ)_/¯

Co byś nie robił, to ogolenie pach jedynie pomoże, więc nie wiem czemu ludzie się przed tym zapierają...
  • Odpowiedz
@Cyderek: będzie te włosy są tam gdzie są nie bez powodu. Chronią nas w miejscach najbardziej narażonych na obtarcia i ja przykład jako biegacza nie wyobrażam golenia się wszędzie, bo na piłkę bądź bieganie musiałbym zabierać wiadro wazeliny żeby nie czuć później dyskomfortu.
Ofc wszystko co pisze nie dotyczy włosów na plecach, one są #!$%@?ą pomyłka ewolucji
  • Odpowiedz
@PyraPrzeznaczenia: no i dobra ale o co ci chodzi teraz. Ludziom nie podobają się owłosione paszyska u bab i możesz pisać sobie tutaj elaboraty o tym, no ale zdania tutaj raczej nikt nie zmieni. Ktoś już pisał że wy się cofacie w rozwoju, faceci w końcu ogarnęli że golenie pach jest ok, bo włosy pod pachami po tym jak nasiąkną potem po prostu śmierdzą i to nawet po umyciu, to
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Geldon: Dziwne. Ja normalnie uprawiałem sport i grałem w piłkę, i żadnych obtarć nie miałem. Wystarczy kulka się przejechać i jest git.
  • Odpowiedz
Druga sprawa jest taka, że części kobiet owłosienie u faceta na ciele się po prostu podoba i np. Jak kobieta uslyszu że jej facet chce golić pachy to się puknie w czoło. Natomiast Włochy pod pachami u bab to mogą jarać tylko jakiegoś Gonciarza czy innego zwyrola xD
  • Odpowiedz
@powiedz czyli płeć ma znaczenie xd

Nie nie ma, tak jak pieniądze nie mają znaczenia.
Nie chce mi się myśleć teraz we wszystkie strony, ale 99% przypadków płeć ma znaczenie. Nie ma co się oszukiwać.
  • Odpowiedz
@Harven Tak, wszystkie kobiety cofają się w rozwoju i wszyscy mężczyźni golą pachy.

Jeśli włosy śmierdzą po umyciu to trzeba się myć dokładniej albo iść do lekarza.

Po prostu żeby wymagać od kobiety ogolenia danej części ciała samemu trzeba ją golić, a to nie zawsze idzie w parze. A nawet jeśli już się ogoliło pachy to to nie sprawia, że ktoś inny ma obowiązek to robić. Tak naprawdę co kogo obchodzą czyjeś włosy pod pachami. Jaki jest sens udawać że nie rosną?
  • Odpowiedz
@PyraPrzeznaczenia: A dlaczego się tak utarło? Skąd się to wzięło? Obecnie często negujemy coś, co pojawiło się nie bez powodu. Pokolenie dalej - dlaczego tak się utarło? Wmawiają nam jak życ!

Fizycznie się różnimy i co innego wpływa na nasza atrakcyjność, stad tez inne oczekiwania. Spójrz na mężczyzn na reklamach - na ich sylwetki, twarze itd. One tez odzwierciedlają oczekiwania drugiej strony.
  • Odpowiedz