Wpis z mikrobloga

Dla tzw. progresywnej lewicy mężczyzna ma wartość tylko wtedy, gdy jest gejem, albo ma inny kolor skóry.

W innym wypadku możesz być tylko psem progresywistów, bo jak nie to cię przypiszą do tego mitycznego patriarchatu, który za całe zło na świecie odpowiada i któremu życzyć można tylko aby przestał gejów gnębić i na progresywnych polityków głosował.

A co jak nigdy żadnego geja nie gnębiłeś, ani nikogo nie dehumanizowałeś?

Nie szkodzi, masz #!$%@?, to twój wielki grzech pierworodny i twoje główne przewinienie, które mógłbyś zmyć tylko bieganiem z tęczową flagą na paradzie równości, bo jak nie jesteś z nimi, to jesteś ich wrogiem XD

#rakcontent #bekazlewactwa #shitwykopsays #niebieskiepaski #rozowepaski #logikarozowychpaskow
Pobierz s.....i - Dla tzw. progresywnej lewicy mężczyzna ma wartość tylko wtedy, gdy jest gej...
źródło: comment_1615382457hjWmlQ68AdtdtCKhT8urcl.jpg
  • 51
Związek jest taki, że lewica ma #!$%@? na mężczyzn, o ile nie bije w nich jak w bęben, albo nie głaszcze po główce jak psa za wsparcie dla gejów i feministek.


@skitarii: No i dlatego napisałem że to Twoje urojenia, bo we wpisie koroluka nic o tym nie ma.

lewica wszystkich facetów wrzuca w worek z nazwą "zły patriarchat".


No tak było, a tych co się opierają przerabiają na mace.
No i dlatego napisałem że to Twoje urojenia, bo we wpisie koroluka nic o tym nie ma.


@prawa_reka_sorosa: przecież podałem wpis jako przykład tego, a nie twierdziłem, że on o tym pisze.

No tak było, a tych co się opierają przerabiają na mace.


No przecież we wpisie masz tego przykład. Wrzucanie wszystkich do jednego worka.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@skitarii: częściowo się z nim zgadzam - nikt tak nie psuje sytuacji facetom jak inni faceci, a szczególnie simpy które zrobiliby z siebie wycieraczkę na buty żeby tylko randomowa szmula odczytała ich nick na streamie
częściowo się z nim zgadzam - nikt tak nie psuje sytuacji facetom jak inni faceci, a szczególnie simpy które zrobiliby z siebie wycieraczkę na buty żeby tylko randomowa szmula odczytała ich nick na streamie


@gnt_1: Przecież on jest takim samym simpem, tylko w polityce.
@skitarii: z jego postu nie wynika nic co mu zarzuciłes. Generalnie zastanawia mnie skąd taki hejt na karolaka bo widziałem wielu dużo bardziej radykalnych "lewaków" na wykopie niż on a na pewno dużo mniej merytorycznych