Wpis z mikrobloga

Piękny to był taniec :P Duży PR, 315kg Martwy ciąg z 5cm bloków, czyli dla mnie wariant trudniejszy niż byłby to ciąg z ziemi, a nawet trudniej niż ciąg z deficytu 5cm.

8 tygodni temu zrobiłem w tym wariancie 290kg x 1 z RPE 10 :P Dzisiaj poszło 315kg z RPE 9+, był jakiś zapas, pomimo tego że przez #!$%@? krążki, przyciągnąłem krzywo sztangę :P. Kiedyś najwięcej zrobiłem 300kg w tym ćwiczeniu.
Czyli jest progres, siły wracają, idę w dobrym kierunku i tylko to się liczy :)

W zależności od budowy, od tego gdzie mamy sticky point będzie zależało czy łatwiej czy trudniej jest ciągnąć z bloków.Podwyższenie sztangi o 5cm, taki block pull jak dzisiaj, powoduje u mnie to że nie mogę się dobrze ustawić, pozycja jest "dziwna", i znacząco zostaje ograniczony mój leg drive, plecy pracują bardziej, a dochodząc do sticky pointa mam mniejszą szybkość sztangi.

Następnie SSB rounded back good morning, 180kg x 5, parszywy wariant :P SSB chce urwać głowę i naprawdę trzeba napracować się plecami żeby wstać, ale to ma dobre przełożenie na ciąg i siad, na siad bo uczy właśnie wstawania plecami, wbijania szyi w sztangę.

Potem SSB upper back good morning te same 180kg 2xAmrap, po ~15 powtórzeń jakoś wyszło.

Cały dzisiejszy trening

Block pull 5cm - 315kg x 1
SSB rounded back GM 3x5 - 80x5 130x5 180x5
SSB upper back GM 2xAmrap 180kg
Pull through 4x12
Low pulley rows 4x12
DB side bends 3x10
Reverse hypers 3x10

#silownia #sport #strongaf #pokazforme #mirkokoksy #mikrokoksy
IntruderXXL - Piękny to był taniec :P Duży PR, 315kg Martwy ciąg z 5cm bloków, czyli ...
  • 14
@szyryfyry1: Za tydzień siad w taśmach :) Myślę że swojego najlepszego wyniku, 355kg jeszcze tym razem nie przebije, ale na pewno pobije wynik ze stycznia, bo to zaledwie marne 315kg :P
I nie to nie zasługa żadnej bomby :P Tak jak to wszystko opisywałem, zmieniłem trening, wróciłem do tego co działa i jeszcze ulepszyłem kilka rzeczy.
Więc wyniki odbudowują sie, i powoli widać światełko w tunelu, i możliwości bicia nowych rekordów.
@szyryfyry1: Spoko, dzięki. Wiesz ja bym wrzucał jakiś wpis codziennie, ale tak się nie da :P Bo nie każdy trening jest ciekawy, nie każdy nagrywam. A jakieś konkretne wpisy na jakiś temat, to musi przyjść wena i musi złapać jakaś rozkmina :P
@IntruderXXL: Jasne, szanuję to i Ciebie (ale jak się okażesz jakimś trolem to mnie #!$%@? xD) Fsjnie się to czyta i patrzy na to co robisz, życzę Ci powodzenia i w końcu jakiegoś startu w zawodach i weryfikacji wyników. Lecisz z tym bo jedyne czego jestem pewny i nikt Ci nie zabierze to wiedza, a ja masz w ttm temacie niewątpliwie duża
Jasne, szanuję to i Ciebie (ale jak się okażesz jakimś trolem to mnie #!$%@? xD) Fsjnie się to czyta i patrzy na to co robisz


@szyryfyry1: Wiesz to musiałbym niezłym trollem być skoro od 3lat już tu na wykopie wrzucam materiały xD Najlepiej samemu sobie wyrobić opinię, czytając od pierwszego mojego wpisu heh cała moja przygoda jest opisana, nic nie usuwałem, kiedyś będę miał gdzie ludzi odsyłać :) Wszystkie wzloty, upadki,
wody się nie spodziewałem szczerze mówiąc xD jakaś zmiana nawyków czy abstynencja to część nowego planu?


@pan-bartolomeu-dias: NATURALNE procesy zachodzące w ciele INTRUDERA.... Nie wiem, od wigilii nie piję nic :P No 2 butelki cydru wypiłem od tamtego czasu a mamy marzec :P

I nie jest to w żaden sposób zaplanowane, ja już tak mam xD Miesiącami nie pije nic bo mi się zupełnie nie chce nie mam ochoty, a potem
@IntruderXXL: co sadzisz o robieniu reverse hypers w oparciu o lawke albo pilke? Bo na wiekszosci silowni nie ma maszyn do tego.
Masz jakis pomysl jak mozna w tym progresowac? Czy wystarczy robic to bez obciazenia jako prewencja prxed urazami?