Wpis z mikrobloga

@tomus8520: @patomeloman: Wszystko będzie, wstępnie mogę powiedzieć środa około 19/20 i w weekend lecimy z czymś długim. 24h czekania na konto YouTube do streamow plus transfer z archive jest do dupy. Jutro komputer zostawię włączony na noc i przygotuje trochę materiałów do streamowania w weekend. Na początek wleci grudzień u rafatusa 3 tydzień pamiętnego cugu i ostatni albo przedostatni tydzień na kwadracie przed chesterem.
@dawidczeta: myślałem o tym żeby szukać ciekawszych streamow ale trochę to trwa plus sprawdzanie materiałów. Moja sytuacja wyglada tak sam pracuje 40h tygodniowo, 5 dni w tygodniu od 12 do 22:30 wiec w domu jestem około 23, jestem graczem wiec przy konsoli spędzam kilkanaście godzin tygodniowo no i wypada poświecić trochę czasu dziewczynie. Takie szukanie najlepszych streamów ustawianie wszystkiego itp mimo wszystko zajmuje trochę czasu i nie będę ukrywał jeśli mam
@GoodGuyChucky93: pod profit? Troche to jest smieszne by sciagac z robienia restreamow hajs. Tak czy siak, sobie pozniej znajde tylko myslalem, ze teraz bys szukal jakis ciekawych streamow. Ja jesli odpale to wale w twitcha by wejsc na chatting i podbic polski content, nie biorac ani 1 zlotowki z tego jesli zaczne taki projekt ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@dawidczeta: @patomeloman: Panowie widzę, że mamy tutaj brak zrozumienia. Nie oczekuje z restreamów tysięcy. Po prostu mówimy tutaj o 4paku browarka raz na jakis czas. Dla przykładu dzisiaj po pracy zamiast włączyć sobie cyberpunka czy assassins creed siedziałem przy kompie szukając opcji jak ogarnąć materiały na streama. 2 godzinny stream rafatusa na archive.org 5 sekund oglądania 3sekundy ładowania. Przy pomocy torrenta poszło trochę szybciej ale okazało się ze z 2
@Rafatus69: No i po #!$%@? się udzielasz i co ci to przeszkadza? Tag był martwy wszyscy maja cię w dupie, siedzisz sobie w Niemczech patocontentu nam nie zapewnisz więc co Ci to przeszkadza? Ktoś chce sobie powspominać jak to było w gronie osób z tagu, to musi przyjść rafatus i wszystko zepsuć. Czy ty jeszcze nie zrozumiałeś jak to działa, im bardziej się prujesz tym bardziej wszyscy będą po tobie cisnąć.
@Rafatus69: 3 miesiące cię nie było, 3 miesiące był spokój i znowu musisz się pojawić. Pamiętasz ostatni raz? Wystalkowali Ci rodzine partnerki, próbowałeś zinfiltrować discorda po czym przepraszałeś i płakałeś wysyłając smutne fotki jednej z koleżanek z discorda a potem odwaliłeś drunkstream na instagramie. Zniknij z internetu, przestań udzielać się na tagu i ty będziesz miał spokój a my wrócimy sobie do klasyków. Win-Win, wilk syty i owca cała No chyba