Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@StefanGryf: Ale co to za powrót. Będzie to samo co było, łatka paydrivera i okupowanie dolnej części tabeli.
Wiadomo że nowe regulacje i w ogóle ale wciąż alfa jest tylko zespołem satelickim Ferrari.
Żeby Robert mógł się wykazać musiałby się znaleźć w niezależnym zespole środka stawki, o topce nie wspominam bo to tylko mokre sny powrutowców.
W takich warunkach nie ma szans na nic wielkiego.
@Marynowane_Gowno: W sensie że drugi raz będzie kierowcą etatowym w F1? Czy Kubice 2.0 jakoby to wrócił i radził sobie tak jak przed wypadkiem? Mnie to śmieszny Bottas 7.0. W każdym razie to czy będzie jeździł, tak jak napisał Stefan zależy od wsparcia Orlenu i szczęścia. Odbiegając od nowych regulacji, Alfa z lepszym silnikiem to jest niebo, a ziemia w porównaniu z Williamsem w 2019 r. Nawet jeżeli będzie w tyle
@Marynowane_Gowno Jednak williams był te 0,5-1s do ostatniego haasa więc nikt generalnie nie mógł sobie pomarzyć o miejscu innym niż ostatnie i przedostatnie. #wiadomo że jeśli by wrucił to by nie szalał w środku stawki ale myślę że udałoby mu się coś tam podgryzać. Nie wiem czy ktoś będzie chciał do zespołu 37 latka, ale Kimi sobie dobrze radzi. Jeśli bobur by pojechał dobry sezon, może by się uwolnił od tego orlenu
@StefanGryf: co najmniej dwa warunki - Kimi przechodzi na emeryturę i alfa wycofuje się z F1. W innym wypadku nie ma żadnych szans. No może jeszcze wycofanie się alfy starczy ale wtedy będzie potrzebny nowy duży sponsor i on może podyktować swojego. Orlen daje dużo ale Alfa i Ferrari dają więcej.