Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Gram sobie w diablo III i tak się zastanawiam. Ta gra będzie później jakoś lepsza? Czegoś nie widzę?
Chodzę i bije stworki, szybko i łatwo, gdybym mógł to bym zwiększył poziom trudności, ale mogę to zrobić, dopiero po ukończeniu fabuły.
Ta gra jakoś się potem rozkręca? Mogę rywalizować z innymi graczami? Może po wbiciu tego 70lvl gra się jakoś inaczej?
Nie wiem w sumie co robić, dawać tej grze szansę i grać dalej czy po prostu to nie dla mnie?
Fabuła jest dla mnie jakaś mdła, płytka i prosta. Przychodzi wybraniec z dupy i każdy jest mu przychylny i nie zadaje pytań. Ooooo panie, zabiłeś 100 umarlaków kilkoma strzałami, wchodź do miasta, gadaj z przywódcami i nagle jesteś odpowiedzialny za ratowanie świata i nikogo nie obchodzi kim jesteś, skąd się wziąłeś itd każdy ci powierza tajemnice, pomaga i wszyscy cię lubią, oprócz oczywiście demonów. Ludzie też tacy zerojedynkowi, albo cię lubią, albo cię kopią w dupę.
Szukasz Beliara czy jak on tam się nazywa. Na koniec aktu, cesarz ma ci wyjawić kim on jest jak dasz mu kamień, a ty mówisz że to on jest Beliarem.
Spryyyytnie odpowiada Beliar
Niby oczywiste, ale xD tak po prostu? Bez wyjaśnień? Masz walkę z bossem, którego ubijasz w 5 sekund i idziesz dalej tłuc demonki.
Jestem narazie w akcie 3, więc więcej nie powiem.
Piszę to na szybko, chaotycznie i na telefonie.
Jest coś co mnie zatrzyma przy tej grze?
Pytam poważnie, bo kupiłem tę grę i nie chcę jej zostawiać.

#diablo3 #diablo
  • 17
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Ademu: co mam z tego że wbije te poziomy głębokich szczelin? Dla samej satysfakcji i grindu? Są jakieś interakcję z graczami poza zadaniami i rankingami?
Chodzę i bije stworki, szybko i łatwo,


@Garztam: Jeżeli już teraz D. jest dla ciebie wyzwaniem w tym wypadku czasowym, to zmień grę
na bardziej wymagającą np. PoE.
Gra jest łatwa w trybie fabuły aby każdy sobie ją przeszedł, bezstresowo i szybko i to jest max kilka godzin.
Endgame Diablo to naprzemienne robienie Riftów i Griftow, po drodze dorabiasz się OP gearu
i wbijasz coraz wyższy paragon aby zaistnieć w rankingu
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@KittySlayer: o to mi chodzi. Muszę pograć i ocenić.
Chociaż jest to dla mnie dziwny zabieg, że muszę przegrać x godzin żeby w końcu zacząć czuć fun z tej gry. Dziennie poświęcam 1h na grę i robię już kampanię 5 dzień xd
że muszę przegrać x godzin żeby w końcu zacząć czuć fun z tej gry.


@Garztam: Nie musisz - jeden z Podbojów sezonowych polega na przejściu całej gry (linii fabularnej) w czasie max 60 minut, wszystkie akty od 1 do 5 - da się, bo sam to zaliczałem kilka razy, nie jest łatwo ale jest wykonalne, ja to robiłem poniżej 50 minut.( ͡° ͜ʖ ͡°)

Oczywiście żartuję, bo
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Garztam: Ale dało się zmienić trudność, jak jesteś w głównym menu przed wejściem do gry masz ustawienia gry i wtedy powinieneś móc zmienić chociaż do eksperta czy mistrza zależnie od posiadanego ekwipunku(już nie pamiętam które było po kolei).
Pamiętam, że my kończyliśmy V akt chyba na udręce II.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@KittySlayer: po pewnym czasie mogę stwierdzić że wciąga taki typ rozgrywki, ale czuję się jakbym marnował czas xD nie żeby inne gry były lepsze, ale tutaj mam kaca moralnego, kiedy znów idę zlecenia robić, albo szczeliny, żeby móc robić lepsze szczeliny, albo zlecenia. Błędne koło mmorpg z tym że to nie jest mmorpg ( ͡º ͜ʖ͡º) a jak gram już kilka dni to nie znalazłem żadnej