Wpis z mikrobloga

@Miecz12: nie widzę tu podstępu. To twoja wina jeśli myslisz, że kobieta ma naturalnie niebieskie powieki, czerwone usta, zielone włosy z żółtymi odrostami albo skórę tak gładką i jednolitą jak porcelanowa lala xd

Poprawianie swojego wyglądu to zaden podstęp .

Idąc tym tropem podstępem jest mycie zębów i skóry bo przecież jak się obudzisz rano zapach z ust jest inny a człowiek spocony i może kobieta nie chce się budzić koło
nie widzę tu podstępu. To twoja wina jeśli myslisz, że kobieta ma naturalnie niebieskie powieki, czerwone usta, zielone włosy z żółtymi odrostami albo skórę tak gładką i jednolitą jak porcelanowa lala xd


@Pierorzek: co mają zielone powieki zielone włosy itp, do ryja który w połowie jest czerwony od jakiejś grzybicy czy czegoś, zapewne z powodu noszenia nadmiaru tapety, przestań się ośmieszać simpie

jak mi coś na ryju wyskoczy to nie nakładam
@Miecz12: nie wszystko da sie zaleczyć. Można też leczyć i jednocześnie zasłaniać niedoskonałość. I to właśnie wasz problem.

Nie próbujecie korygować swoich wad i macie pretensje do ludzi którzy to robią. Wiesz o ile przystojniejszy byłby przegryw z make upem na bliznach potrądzikowych, wyregulowanymi brwiami, normalną fryzurą, wyprostowany i w butach na koturnie albo ze specjalnymi wkladkami jak te które nosi Putin? Bo ja myślę że o wiele.

To na zdjęciu