Wpis z mikrobloga

Mój ostatni wpis okazał się być bardziej prowokujący niż myślałam, dlatego pozwalam sobie na przedstawienie sytuacji i słucham Waszych sugestii.

Od 2019 pracuje u mnie w firmie facet, koło 40stki który zajmuje się tematami technicznymi (wsparcie sprzedażowe, wsparcie działu technicznego, wsparcie posprzedażowe działu produkcji).
Od początku był trochę specyficzny, swoją pracę robił miernie, ale jakoś sobie radził.

Przez ostatnie miesiące wszystkich denerwuje, wykonuje swoje obowiązki niestarannie, jest nieterminowy. Nie są to poważne uchybienia, raczej takie które wszystkich którzy się do niego zgłaszają po wsparcie tylko irytują.
Napisałam, że się do niego zgłaszają? No właśnie wszyscy tego unikają xD jego czas pracy jest dzielony w koszty kilku działów, ale każdy unika go jak ognia i potem na siłę koszty jego pracy są wrzucane w działy.
Zna się na tym co robi, ale ma idiotyczne żarty, irytujący sposób mówienia, wyglądem raczej odstrasza ¯\(ツ)_/¯

Ostatnio jak zrobiło się cieplej, zaczął jeździć do pracy rowerem. Gdyby przyjechał, przebrał się i zaczął pracę to okej.
Ale typ łazi jak idiota w tym swoim stroju po biurze, śmierdzi jak menel i jeszcze ostatnio przyniósł rower do biura na piętro. Chyba aby się nim pochwalić, bo gadał kilku osobom o nim i każdy miał go.... Gdzieś.

I przechodząc do sedna: prezes mi powiedział, że mam go postawić do pionu albo go zwolni.
Ale jak ja mam go postawić do pionu? Mam mu powiedzieć umyj się, przestań mówić głupie żarty, przestań być irytujący?¯\
(ツ)_/¯

Przecież taki idiota musi skończyć z wypowiedzeniem... Tym bardziej, że dobrze się sprzedał na rozmowie rekrutacyjnej i zarabia więcej, niż powinien

Wołam wszystkich mądrych z poprzedniego wpisu
@iEarth: @smierdakow: @4833478: @Quimeen: @Obserwator_od_10_lat: @johnweak: @Centuri0n: @stormkiss: @monarchista: @bartdziur: @blackphoenix: @kiellbaska: @ScaRRyMaN:

#praca #pracbaza #rower #pytanie #problemypierwszegoswiata #kiciochpyta
  • 63
  • Odpowiedz
@Agatk: Z tym zapachem to serio gość może nie czuć, że od niego czuć.
Przy okazji pisałaś, że się dobrze sprzedał na rozmowie kwalifikacyjnej (jak podejrzewam Ty ją przeprowadzałaś). Czym tak pozytywnie się wyróżnił, że dostał kasę ponad swoje umiejętności?
  • Odpowiedz
musi skończyć z wypowiedzeniem


@Agatk: jeśli to nie zmyślona historia to gniję z gównopanny, która nie potrafi załatwić najprostszej sprawy xD

skoro nie potrafisz pójść i powiedzieć typowi, że śmierdzi, powinien po przyjeździe do pracy wziąć prysznic i powinien przestać opowiadać swoje żarty, to ty jesteś do zwolnienia, nie on xD
  • Odpowiedz
@Agatk: Ej wstawaj nie śpij już ,chyba Ci we śnie poszkodziły krewetki bo się zesrales już jest 4.00 zaraz przyjedzie żukiem Twój majster z ekipą budowlana Twoich ziomków jak się spóźnisz to Ci upierdzieli 15zl brutto z Twojej stawki godzinowej a trzeba jeszcze wstąpić po drodze do sklepu po zestaw budowlańca na śniadanie czyli ćwiartka i dwa piwa kuflowe mocne
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 11
@Agatk: grubej zarzutki ciag dalszy, czy to nie ty pisalas kiedys ze njedawno ktos z rodziny chcial cie wlasnie na takie menago z zerowym doswiadczeniem do jakiegos warsztatu czy cos? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
I przechodząc do sedna: prezes mi powiedział, że mam go postawić do pionu albo go zwolni.

Ale jak ja mam go postawić do pionu? Mam mu powiedzieć umyj się, przestań mówić głupie żarty, przestań być irytujący?¯_(ツ)_/¯


@Agatk: zaznaczam fragment, który daje znać, że tobie też przydałoby się postawienie do pionu.
  • Odpowiedz
@Agatk: jak ty jesteś jakimś tam menezerem xD a nie potrafisz porozmawiać z pracownikiem 1 v 1 to chyba nie on jeden zarabia wiecej niż powinien. Ogólnie jak to bait to #!$%@? a jak prawda to jaaa #!$%@? nie kompromituj się juz.
  • Odpowiedz
@Agatk: powiedz ze naraża dobre imię i wizerunek firmy, no i każdy pracownik jest wizytówka tego co robicie a on jest słaba wizytówka i żeby się ogarnął....

Ogółem chu#nia ze musimy ci takie rzeczy mówić Mirabelko xD

Weź się w garść mirka żeby Tb szef tego nie powiedział
  • Odpowiedz
@bartdziur: uzasadnij
@Agatk: trzeba bylo tak od razu pisac. rozumiem cie : D cóż. moim zdaniem powinnas przedstawic sytuacje mozliwie jasno i prosto ale bez krytyki jego sposobu bycia tylko skup sie na jego pracy i tym ubraniu. mozesz powiedziec, ze macie jakis dresscode i ze moze wziac ten prysznic i sie przebrac ale zeby nie biegal w ubraniu rowerowym po biurze to raz, dwa zeby sie skupil
  • Odpowiedz
@Agatk: jak masz z nim pogadać no nie wiem, szczerze? Wszystko mu wytluscic przedstawić w jakiej sytuacji obecnie jest, dorosła jesteś prawda? To nie jest Krzyś z przedszkola który wkłada sobie kredki w dupę ale człowiek który swoim stanowiskiem zarabia na chleb. Albo weźmie się w garść albo konsekwencje.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Mam mu powiedzieć umyj się, przestań mówić głupie żarty, przestań być irytujący?


@Agatk: no skoro tak jest to tak, tylko bardziej na poziomie, co to za problem czy filozofia?
  • Odpowiedz