Wpis z mikrobloga

@girlsjustwannahavefun:

No nie wiem, każdy ma inne wartości w życiu. Ja np nienuprawialabym seksu z kimś kgoo nie szanuje.


To nie są wartości, lecz czysta biologia. Kobieta z punktu widzenia ewolucji musi znaleźć jak najlepszego partnera do zapłodnienia. Więc brak szacunku do kogoś oznacza równocześnie, że jest do tego kiepskim kandydatem. Z kolei faceci działają według innej taktyki, a przez to mogą uprawiać seks z kimś, kogo nie lubią, lub nie
Więc to szlauf a nie kobieta, nikt szanujący się nie dałby pierwszemu lepszemu a już tymbardziej na 1 2 czy 3 spotkaniu a tfu, no i podziwiam że was jarają takie pustaki albo sex dla sportu żeby tylko w coś wsadzić, już wolałabym wsadzić w odkurzacz chyba niż się tak upodlic xD
@Psychofan_Jachimka mam pewnie więcej niż ty :) i doskonale wiem o czym mówię, no to gratulacje,ze wam się udało, choć przed tobą mogła mieć 20 takich 3 spotkań i nic się nie udało ^^ to już fajne nie jest i oczywiście mówię teoretycznie a nie akurat o twojej kobiecie, po drugie każdy ma swoją moralnosc ¯_(ツ)/¯ ja na 3 spotkaniu to pocałunek to już u mnie max, chyba jestem demisexualna ¯_(ツ)
@randomowy_uzyszkodnik: Ale skąd mam wiedzieć, że to przegryw? Zresztą co mnie to obchodzi, odpowiedziałem tamtej różowej, bo wyskoczyła w temacie bez sensu i miała problem z przeczytaniem jednego zdania ze zrozumieniem, a potem się jeszcze zesrała do mnie o coś. Jakby napisała coś w stylu: "bait przegrywie", to nawet bym się nie odezwał, bo może i to bait, ale to nie ma znaczenia dla mojej dyskusji z tamtą różową, która dotyczyła