Wpis z mikrobloga

@Pickle_Rick otóż to, choć np taki totalny introwertyk też ciężko by miał sama osobiście poznałam kogoś takiego, niby fajny facet ALE dosłownie męczył mnie tym,ze nic prawie się nie odzywał, zawsze ja inicjować musiałam nawet głupia rozmowę cokolwiek xD no na litość boską tak się nie da, ale to ewidentnie nie dopasowanie charakterów, jeden którego poznałam był narcyzem wielkościowym jak się potem okazało czyli kasa to najważniejsze w życiu kosztem wszystkiego, chwalił
@unfolding a co to ma do rzeczy czy ktoś jest drewnem czy nie, ja nie jestem drewnem ani nie jestem swietojebliwa, ale za dużo idiotów poznałam i wiem że potem żałowałbym każdego tego razu z byle kim ¯_(ツ)_/¯ tylko, że faceci inaczej często patrzą na sprawy łóżkowe niż kobiety, nie każdej sprawia przyjemność sex z kims kogo się prawie nie zna, ja mam swoje zdanie każdy może mieć inne i tyle
@Pickle_Rick a kto powiedział że ja się przywiązuje, wręcz bym powiedziała że wcale i to przez dobrych parę miesięcy ¯_(ツ)_/¯ i nie mam do nich żalu mówię papa i koniec tematu xd ideału też nie szukam ale nie zamierzam być że świrem albo z kimś z kim sie mam męczyć xD desperatka nie jestem ani zależna od faceta żeby go na gwałt musieć szukać