Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@bezi232 Ale mi się smutno zrobiło jak pomyślałem co ten dzieciak musi przeżywać ( ͡° ʖ̯ ͡°) I pewnie już ma zmarnowane życie i wyrośnie na takiego samego patusa. #!$%@? zaklęty krąg patusiarstwa z którego trudno się wyrwać.
  • Odpowiedz
@bezi232:
Mam syna w podobnym wieku i przez mysl by mi nie przyszlo tak sie z nim rzucac przy drzwiach.
Najgorzej ze dziecko mimo ze male to juz rozumie ze jest niechciane od prakrycznie urodzenia...
Rozumiem postawę ojca ale ja wlasnemu dziecku bym nie mogl takiej akcji zrobic
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 30
@bezi232: wynika z filmiku, że dzieckiem miała się zająć babcia która za chwilę miała wrócić do domu. Dlaczego "ojciec" zatrzaskuje drzwi przed dzieckiem w wózku? Jak się bzykać to wiedzieli ale teraz już nie wiedzą jak rozmawiać jak ludzie. Skoro matka miała sytuację że musiała wyjść i uzgodniła z babcia to jaki jest jego problem? Że 5 lub 10 minut pobędzie z własnym dzieckiem skoro i tak siedzi w domu? Co
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 14
teraz nie chce się nim opiekować i podobno alimentów nie płaci,


@skitarii: Opiekuje się dzieckiem, co sam powiedział "teraz nie jest mój tydzień", czyli mają zarządzona opiekę naprzemienną, więc na dziecko nie należą się alimenty, bo jest tydzień u matki, tydzień u ojca, tydzień u matki, tydzień u ojca.

Chłopak ma całkowitą rację i myślę, że gdyby ta kobieta się z nim umówiła, to by się na luzie dogadali z tym,
  • Odpowiedz
@bezi232: W ogóle to jak można o własnym dziecku (i przy własnym dziecku) mówić "weź mi tego dzieciaka"? Jak to dziecko ma się z tym czuć, jak własny ojciec nie chce się nim zająć?
  • Odpowiedz
@shaelix92: nie przeklina, bo nagrywa. To jest logiczne, że nagrywając jakąś patologię, samemu trzeba się zachować kulturalnie. Sama go nazwała ćpunem, a on nawet nie zaprzeczył, więc może #!$%@?ć po nosie aż miło, ale nie wiem. Po prostu śmieszą mnie wykopki wszechwiedzące, bo gość nagrywał, to zgrywał cwaniaka.

Zamknąć swojemu dziecku przed nosem drzwi, no niestety, ale to jemu zrobiła krzywdę, a nie bachorowi. Gdyby był normalny, to by nagrał co
  • Odpowiedz