Wpis z mikrobloga

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 147
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@bezi232: Nie wiem czy to powinno Cie śmieszyć stary, co innego gdyby to była sytuacja pomiędzy 2 dorosłymi ludźwi, wtedy owszem, ale tutaj mamy małe dziecko które jak to inni napisali zapewne ma już na starcie przegrane życie, bo nie ma nic bardziej ciężkiego niż wyjść na ludzi wywodząc się z takiej patologii.
  • Odpowiedz
@skitarii: Nie wiem jak to wygląda, nie znamy sytuacji. Nie zmienia to faktu, że dziecko przebywa u obydwojga rodziców "najczęściej przez zbliżony okres". Najczęściej, nie zawsze. Więc nawet jeśli przebywa u jednego z rodziców tydzień, to jest to opieka naprzemienna.

  • Odpowiedz
@bezi232: taki wasz obraz robaki ze zmywaka, a potem normalni się dziwią, że p0laczki na świecie są traktowani jak najgorszy sort zwierząt i prymitywów, który swoje życie ogranicza do zaspokojenia swoich zwierzęcych potrzeb, których konsekwencjami są dzieci, które tylko na tym cierpią, bo stary i matka to patusy... szkoda, ze dla takich nie przewidziano obowiązkowej kastracji i sterylizacji ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@chciwykrasnolud: ej ja ich nie znam, nie wiem, ale nieważne co by się nie działo to ja bym nigdy w życiu nie zatrzasnela drzwi przed własnym dzieckiem. Dlatego typ jest niepowazny jeśli myśli, że coś tym filmem udowodnił. Jedyne co, to to, że jest beznadziejnym ojcem.
Ona też jest mega słaba, ale to co on pokazał na filmiku oburza mnie jednak bardziej.
  • Odpowiedz
urodzenie się w takiej patoli to niestety gwarancja przegranego c-------o zycia


@OddajButa123:
Gdzie tam! Jak mówią korwiniści - Chcącemu nie dzieje się krzywda.
Nie potrzeba publicznych szkół czy programów pomocowych dla dzieciaków z tego typu "rodzin"...
  • Odpowiedz
Może np. gościu pracuje jako tirowiec i tylko przez tydzień w miesiącu jest w domu i właśnie wtedy się dzieckiem zajmuje...


@ostrzyjnoz: z filmu wynika, że wcale się dzieckiem nie zajmuje, skoro każe dziewczynie czekać na jego matkę.

To zapewne jakiś p--------y gówniarz, który prawa do opieki zrzucił na własną matkę a sam na dziecko ma w------e, skoro do domu nie chce go przyjąć.
  • Odpowiedz
Czy to co widzicie na filmiku jest lepsze niz aborcja, kiedy to dziecko bylo plodem w np. 7 tygodniu ciazy i nie czulo absolutnie NIC, moglo zostac abortowane i nie musiec przezywac tego, co obecnie i miec po prostu swiety spoko w niebycie czy jakkolwiek nazwac pustke, nicosc?

A nie sorry, was przeciez obchodzi czyis los tylko do momentu urodzin, potem macie wywalone j---a. xD


@abyssos666: gdyby dziecko zabrać patusom to też dziecko nie musiałoby przezywac tego co obecnie.

Jeśli uznajesz, że śmierć i pustka są rozwiązaniem, to zawsze możesz popierać po prostu zabijanie
  • Odpowiedz
@ostrzyjnoz:
mógł tak również powiedzieć bo zajmuje się dzieckiem co drugi tydzień - w weekend, a tamten weekend nie był jego tygodniem. Opieki nad dzieckiem nie rozdziela się na zasadzie tydzień ja a tydzień ty. dlatego powinien placic, a tego nie robi, kochany tata, i nie dziwie ze matka w-------a
@Reezu: @shaelix92:
  • Odpowiedz