Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@johnny_tsunami: @apaczacz: szkoda dziecka jak cholera. Po zobaczeniu takiego filmu dzieciak powinien być odebrany 'rodzicom'- tyle rodzin czeka na dziecko żeby je adoptować, bo nie mogą zajść w ciąże, a takich dwóch dawców spermy/jajników mają dziecko, a ryją mu psychę i psują życie od najmodszych lat ¯\_(ツ)_/¯ Ale pamiętaj, wg PISu to nie problem, problem jest w parach homoseksualnych, to oni deprawują tak naprawde XDDDDDD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 30
@bezi232: wynika z filmiku, że dzieckiem miała się zająć babcia która za chwilę miała wrócić do domu. Dlaczego "ojciec" zatrzaskuje drzwi przed dzieckiem w wózku? Jak się bzykać to wiedzieli ale teraz już nie wiedzą jak rozmawiać jak ludzie. Skoro matka miała sytuację że musiała wyjść i uzgodniła z babcia to jaki jest jego problem? Że 5 lub 10 minut pobędzie z własnym dzieckiem skoro i tak siedzi w domu? Co
via Wykop Mobilny (Android)
  • 14
teraz nie chce się nim opiekować i podobno alimentów nie płaci,


@skitarii: Opiekuje się dzieckiem, co sam powiedział "teraz nie jest mój tydzień", czyli mają zarządzona opiekę naprzemienną, więc na dziecko nie należą się alimenty, bo jest tydzień u matki, tydzień u ojca, tydzień u matki, tydzień u ojca.

Chłopak ma całkowitą rację i myślę, że gdyby ta kobieta się z nim umówiła, to by się na luzie dogadali z tym,
@shaelix92: nie przeklina, bo nagrywa. To jest logiczne, że nagrywając jakąś patologię, samemu trzeba się zachować kulturalnie. Sama go nazwała ćpunem, a on nawet nie zaprzeczył, więc może #!$%@?ć po nosie aż miło, ale nie wiem. Po prostu śmieszą mnie wykopki wszechwiedzące, bo gość nagrywał, to zgrywał cwaniaka.

Zamknąć swojemu dziecku przed nosem drzwi, no niestety, ale to jemu zrobiła krzywdę, a nie bachorowi. Gdyby był normalny, to by nagrał co
@sajmen: To pewnie jeden z tych co się cieszy że choć nagrywającemu udało się mistyczne zaruchanie, czego on nie doświadcza to nieszczęście tych ludzi stosuje zamiast lubrykantu na randce z dłonią w piwnicy.
Serio, tu nie ma bekowych tekstów, nic memicznego, a nieszczęście trojga ludzi jakich są tysiące i tylko #!$%@? może to bawić i cieszyć
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@bezi232: ja #!$%@?, to nie jest zabawne, #!$%@? patologia... Wg badań, IQ społeczeństwa rośnie, choć nie wiem jakim cudem, skoro właśnie tacy ludzie rozmnażają sie zdecydowanie częściej ¯\_(ツ)_/¯ Tylko dziecka szkoda.
@OddajButa123: Nie wiem skąd takie stanowcze przeświadczenie, ale zupełnie tak być nie musi. Znam wielu bananków, którzy są z takiej patoli. Niektórzy podobni do rodziców a inni z rigczem. Czasami starzy albo dziadkowie mają dochodowe biznesy (co bardziej dziwi) i latorośl wchodzi na gotowe. Jak jest kasa, to jest gitówka i mają #!$%@? żyjąc beztrosko. Nadmiar kasy czasami pobudza taką słomę w butach. Generalnie radzą sobie w życiu bardzo dobrze. Powiedziałbym,