Wpis z mikrobloga

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 147
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@sajmen: To pewnie jeden z tych co się cieszy że choć nagrywającemu udało się mistyczne zaruchanie, czego on nie doświadcza to nieszczęście tych ludzi stosuje zamiast lubrykantu na randce z dłonią w piwnicy.
Serio, tu nie ma bekowych tekstów, nic memicznego, a nieszczęście trojga ludzi jakich są tysiące i tylko #!$%@? może to bawić i cieszyć
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@bezi232: ja #!$%@?, to nie jest zabawne, #!$%@? patologia... Wg badań, IQ społeczeństwa rośnie, choć nie wiem jakim cudem, skoro właśnie tacy ludzie rozmnażają sie zdecydowanie częściej ¯\_(ツ)_/¯ Tylko dziecka szkoda.
  • Odpowiedz
@OddajButa123: Nie wiem skąd takie stanowcze przeświadczenie, ale zupełnie tak być nie musi. Znam wielu bananków, którzy są z takiej patoli. Niektórzy podobni do rodziców a inni z rigczem. Czasami starzy albo dziadkowie mają dochodowe biznesy (co bardziej dziwi) i latorośl wchodzi na gotowe. Jak jest kasa, to jest gitówka i mają #!$%@? żyjąc beztrosko. Nadmiar kasy czasami pobudza taką słomę w butach. Generalnie radzą sobie w życiu bardzo dobrze.
  • Odpowiedz