Wpis z mikrobloga

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 147
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

No nie wiem. Może po jego słowach "to nie jest mój tydzień". Oglądnąłeś w ogóle ten film?


@ostrzyjnoz

Skąd wiesz jak podział wygląda? Może ten tydzień to jedyny w miesiącu, a pozostałe trzy ona się zajmuje?
  • Odpowiedz
Po kolei.

1. Ojciec widać cwaniaczek
2. Ona idiotka bo spodobał się jej do r00chania, a nie pomyślała jakim będzie ojcem
3. Jeśli była opieka naprzemienna to nie ma alimentów. Coś myślę jednak, że nie było takiej opieki, bo ojciec za bardzo cwaniaczek
4. A nawet jakby to mógłby się dogadać z nią po ludzku
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@bezi232: co tu k---a jest śmiesznego? Nie dalem rady tego obejrzeć, przecież te dziecko miałoby lepiej w bidulu niż u takich rodziców.

Szczerze mówiąc to bardziej mi żal tej karyny niż oskarka - widać, że jest psychicznie wykończona i nie radzi sobie z wychowaniem bombelka. Oskarek wola babcie do opieki i elo, rusza na balety a karynka chcąc nie chcąc jednak jest matką i musi się coś tam opiekować
  • Odpowiedz
tylko chłopa szkoda ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@piaskun87: Czy ja wiem? Matka może nie jest zbyt inteligentna(albo psychnicznie wyczerpana), ale on nie chce się zająć własnym dzieckiem i pozując na spokojnego pseudointeligenta próbuje wmówić oglądającym, że jest coś nie tak, ale tylko z nią, choć np. wspomniała, że to n------n. Mnie podpada pod socjopatę, to tak pobieżnie patrząc mogę się mylić.
  • Odpowiedz
Pytanie do #konfederacja i innych #4konserwy

Czy to co widzicie na filmiku jest lepsze niz aborcja, kiedy to dziecko bylo plodem w np. 7 tygodniu ciazy i nie czulo absolutnie NIC, moglo zostac abortowane i nie musiec przezywac tego, co obecnie i miec po prostu swiety spoko w niebycie czy jakkolwiek nazwac pustke, nicosc?

A nie sorry, was przeciez obchodzi czyis los tylko do momentu urodzin, potem macie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@bezi232: jak patrzę na to dziecko, które siedzi ze spuszczona głowa to aż mnie ściska w środku. Oboje są masakryczni, ale całkiem możliwe, że ta laska ma autobus do pracy żeby mieć z dzieckiem za co żyć a typ siedzi na chacie i nie chce się zająć własnym synem....
Więc jakoś tak bardziej bije zalem od niego jednak. P--------e że ludzie nie potrafią się dogadać dla dobra dziecka i po
  • Odpowiedz
Oboje są masakryczni, ale całkiem możliwe, że ta laska ma autobus do pracy żeby mieć z dzieckiem za co żyć a typ siedzi na chacie i nie chce się zająć własnym synem....


@gwiezdna: Czyli ona kompletnie nie ma warunków żeby opiekować się dzieckiem ale mimo to ma je na zmianę z ojcem, zamiast tylko na weekendy? Trochę słabo.
  • Odpowiedz