Wpis z mikrobloga

Najwiekszym #przegryw nie są samotne mirki ktore chcą poprostu zaznać troche ciepła a są nimi spermiarze ktorzy niszczą rynek matrymonialny swoimi wlasnymi pieniedzmi. ktore przelewają internetowym protytutkom. Nie ma i nie bedzie wiekszego upokorzenia dla faceta ktory placi za kawalek tzipy na ekranie typu showup czy onlyfans. Spermiarstwo napedzilo popyt i to oni stworzyli calą tą machine #!$%@?
#p0lka
M.....r - Najwiekszym #przegryw nie są samotne mirki ktore chcą poprostu zaznać troch...

źródło: comment_1614923136VkCJ62LEzofxucyI6WjIEL.jpg

Pobierz
  • 161
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Xuzoun: rozumiesz co znaczy 'pośrednio'? Czy to naprawdę zbyt skomplikowane jest dla Ciebie, i nie rozumiesz jak przebiega transakcja i kto pośrednio zarabia i w którym momencie, oraz jak można się do tego przykleić?
  • Odpowiedz
@slozubn: nie da się uprawiać sexu przez internet , onlyfans zalicza się do branży sexwork ale nie do prostytucji to nie to samo tylko dajesz swoje nagie fotki za pieniądze a nie uprawiasz sex za pieniądze
  • Odpowiedz
@Mike_Oxmaul oczywiście nie mam nic do tych dziewczyn, które na tym zarabiają, bo to nie ich wina, po prostu kolejny łatwy sposób na pieniądze dla dziewuch

#!$%@? serio? Nie ich wina? A czyja? Twoja albo moja? Rodzice jej kazali? Na kasie w Lidlu zarobisz 3000 zł, wiem, że #!$%@? nie pieniądz, ale masz czyste sumienie, nie plamisz honoru. Oczywiście niech robią co chcą. Krzywdy nikomu nie robią, ale nie gadaj, że
  • Odpowiedz
@MisterTwister jak mogłeś( ͡º ͜ʖ͡º). Twitcha oglądam mało, znam tylko kilka streamerow i śmieszy mnie jak koleś daje ponad 1000 zł bo się cieszy jak go streamerka pochwali xd.
  • Odpowiedz
@slozubn: myślę że u każdego spermiarza wysyłającego lasce hajs za to by pokazując cyca wspominała jego nick można zdiagnozować jakąś chorobe, może jeszcze nienazwaną i zdecydowanie taki serwis wykorzystuje desperacje, samotność i głupotę mężczyzn. Chory świat
  • Odpowiedz
@slozubn: no definicji to nie spełnia. Z resztą gdzie by była granica? Bo jest duża przestrzeń - od jakiejś masturbacji na zywo, przez zdjęcia różnych części ciała po streamowanie grania w gierkę z dużym dekoltem itd...
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@YodaMonster: fakt choć u części to zwykły fetysz, tak samo jak niektórych jara dominacja w związku lub bycie dominowanym lub findom czy czego wymagające doznań chore mózgi sobie nie wymyśla
  • Odpowiedz
@HHHHHH: bzdura, sa zawody ktore mozna podnieść z marszu bez żadnego przygotowania. No chyba, że chcesz mi poweidzieć, że ktoś kto rozstawia rzeczy na półkach wymaga jakiegoś specjalnego przygotowania? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Xuzoun:

Sexworking (niezaleznie od formy - czy to klasyczna prostytucja czy OnlyFans) nie ma nic wspólnego z honorem.


Jak laska zarabia na only fans to źle, kobieta bez honoru, ale na zdjęcia gołych cycków w internecie to już fajnie popatrzeć, prawda? ;)
  • Odpowiedz