Wpis z mikrobloga

Najwiekszym #przegryw nie są samotne mirki ktore chcą poprostu zaznać troche ciepła a są nimi spermiarze ktorzy niszczą rynek matrymonialny swoimi wlasnymi pieniedzmi. ktore przelewają internetowym protytutkom. Nie ma i nie bedzie wiekszego upokorzenia dla faceta ktory placi za kawalek tzipy na ekranie typu showup czy onlyfans. Spermiarstwo napedzilo popyt i to oni stworzyli calą tą machine #!$%@?
#p0lka
M.....r - Najwiekszym #przegryw nie są samotne mirki ktore chcą poprostu zaznać troch...

źródło: comment_1614923136VkCJ62LEzofxucyI6WjIEL.jpg

Pobierz
  • 161
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@slozubn: śmiało można powiedzieć, że jest sexworkingiem. Lubię to słowo, bo jednak "prostytucja" niesie ze sobą pewien negatywny bagaż. I jest bardziej pojemne od "prostytucji", bo możemy pod nie podciągnąć modelki z onlyfans, tancerki burleski, i inne takie, łącznie z fotografami, którzy czerpią korzyści ze sprzedaży materiałów za pośrednictwem of.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@wesoly_urolog: osobiście nie poślubił bym ex sexworkerki tak samo niektóre panny czy większość też nie bylaby skłonna do ślubu z pracownikiem utylizacji odpadu, kanalarzem czy grabarzem chociaż w ich przypadku są to zawody niezbędne do prawidłowego funkcjonowania otaczającego świata ¯_(ツ)_/¯

Jesteśmy wolnymi ludźmi, mamy prawo do prowadzenia życia jak chcemy dopóki nie krzywdzi to innych
  • Odpowiedz
@kolejnekontonawypok: still, fakt faktem, z drugiej strony tak jak wspomnialem wypieranie sie ze to nie zahacza o jakas e-prostytucje/sexworking jest na takim poziomie jak "obciagnelam mu ale to nie znaczy ze zdradzilam". Ale to tylko moja opinia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@MisterTwister: mężczyzna: muszę zdobyć dobre wykształcenie, zdać egzaminy, kursy, certyfikaty #!$%@? muje żeby zdobyć spoko pracę i powoli odkładać na kredyt

Kobieta: #!$%@? #!$%@? onlyfans, donejty robią brrr

I dodajmy do tego faktu że jak się jej uda to będzie zarabiać w #!$%@? więcej niż taki chłop z kwalifikacjami

Clown world ()
  • Odpowiedz
@Xuzoun:

i są możliwości żeby na #!$%@? pośrednio zarobić dobry hajsik, nie plamiąc honoru ani nie brudząc rączek.


Ale wiesz, że jak kogoś cytujesz, i edytujesz cytowaną treść, usuwając z niej ważny, wręcz kluczowy element, i starasz się ten zmanipulowany cytat przypisać pierwotnemu autorowi, to raczej nie idzie w parze z rozumem?
  • Odpowiedz
i są możliwości żeby na #!$%@? pośrednio zarobić dobry hajsik, nie plamiąc honoru ani nie brudząc rączek.


@Hissis: Proszę, lepiej? Sexworking (niezaleznie od formy - czy to klasyczna prostytucja czy OnlyFans) nie ma nic wspólnego z honorem.
  • Odpowiedz
@slozubn: a ja tam nie mam w #!$%@? co kto robi z pieniedzmi w dwóch przypadkach:
1. Finansowanie organizacji terrorystycznych, nazistow, faszystow etc.
2. Ktoś wysyla pieniądze komus ktoś zeruje na desperacji, samotności, glupocie, chorobach jak starszy ludzie, zdesperowani spermiarze, rodziny śmiertelnie chorych które płacą miliony na leczenie voodoo.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@YodaMonster: spermiarzy-debiki mi nie szkoda

Szkoda mi tylko realnie chłopaków mających problemy, brak jakiejkolwiek pomocy i do tego trafili na łaskę która idealnie nimi manipuluje i udaje że ja to obchodzi w zamian za hajs. I nie mówię o transparentnej relacnit ego typu tylko sytuacji gdzie gościu jest utwierdzamy w przekonaniu że jej zależy a hajs nie gra roli a jest zupełnie inaczej
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@YodaMonster: dodam jeszcze w sprawie poprzedniego wpisu że jest to dla mnie tak #!$%@? jak urabianie starych ludzi na drogie garnki, materace lecznicze itd. wykorzystywanie ludzi chorych powinno podlegać pod paragraf który powinno się egzekwować
  • Odpowiedz
@MisterTwister: pieklo kobiet #!$%@?. Na youtube zwykle covery utworów na instrumentach to u facetów gdzieś 5 tys. wyświetleń przez 3 lata. Laska ubierze sie w kiecke albo pokaze lekko dekolt i zagra trzy nuty i 10 mln wyswietlen w 3 tygodnie (wczoraj widziałem taki przykład) XD
  • Odpowiedz
@Nikczemny_Pomidor:

i ja się z tym zgadzam. Nikogo nie powinno interesować na co kto wydaje swoje pieniądze. Tym bardziej rządu i feministek, czy pracodawca zatrudnia w firmie samych mężczyzn czy też nie.


Mylisz ocenę zachowana z wymuszaniem zachowania.

Każdy ma prawo do oceny. BAA! Nawet do tego, aby powiedzieć, że robi coś źle (nieistotne, czy jest faktycznie czy nie). Natomiast nikt nie ma prawa zmuszać do konkretnego wydawania bądź nie.
  • Odpowiedz
  • 2
@MisterTwister nie. Wolny rynek. Kobiety mogą tak zarabiać więc to robią. Co im ze standardowej kariery i biedowania? Łatwy i dobry zarobek, nie muszą nawet tych ludzi widzieć ani dotykać a pieniądze idą.

Przecież to dosłownie logika wolnego rynku - masz coś co chcą inni to możesz to sprzedać, masz umiejętność która jest porządną, to możesz się wynająć. A że popyt jest duży to mogą robić co chcą. Tak działa paroweczkowy
  • Odpowiedz
@KingaM: #!$%@? mi do tego co kto robi z pieniędzmi i skąd je ma, prostytucja to zawód jak każdy inny. Co mnie #!$%@? to to, że już kilka razy laski próbowały mi wmawiać że onlyfans nie jest prostytucja. To czym to #!$%@? jest?


@slozubn: Tak to za ewaluowana forma '#!$%@? się'. Czy można mówić że to nie jest prostytucja? Cytat z pierwszej ręki, "jeśli płacą mi 5000 zł
  • Odpowiedz