Wpis z mikrobloga

Najwiekszym #przegryw nie są samotne mirki ktore chcą poprostu zaznać troche ciepła a są nimi spermiarze ktorzy niszczą rynek matrymonialny swoimi wlasnymi pieniedzmi. ktore przelewają internetowym protytutkom. Nie ma i nie bedzie wiekszego upokorzenia dla faceta ktory placi za kawalek tzipy na ekranie typu showup czy onlyfans. Spermiarstwo napedzilo popyt i to oni stworzyli calą tą machine #!$%@?
#p0lka
Pobierz M.....r - Najwiekszym #przegryw nie są samotne mirki ktore chcą poprostu zaznać troch...
źródło: comment_1614923136VkCJ62LEzofxucyI6WjIEL.jpg
  • 161
@MisterTwister: No i się rozumiemy widzę, mógłbym Ci wytłumaczyć na czym to polega, ale to sporo #!$%@? o emocjach, instynktach, żądzach i pragnieniach, a to takie miałkie gówno, że nie chce mi się tego tłumaczyć nawet. Nie mogę też narzekać, bo chciał nie chciał to jednak zarobiłem na głupocie tych ludzi też znaczne pieniądze, które sporo mi pomogły w życiu, być może gdyby nie oni to dalej bym chlał wódę na
@slozubn: nie żebym bronił, ale ostatnio jedna znajoma na instagramie ogłosiła, że zakłada onlyfans, gdyż od kiedy ją poznałem jest modelką aktów, po prostu lubi robić sobie zdjecie rozbierane, a onlyfans tłumaczyła tym, że nie ma gdzie wrzucać swojej golizny gdyż instagram itd ma cenzure. Jeżeli serio wrzuca tylko swoje profesjonalne materiał to w sumie co w tym złego
no to pytam skąd


@Tomba: Prawdziwy gentelman po prostu ma pieniądze, nie musi prostytuować się w zakładzie pracy

tytanie intelektu?


Próbujesz mnie obrazić, ale chyba masz problem z doborem słów.
prostytucja to taki sam zawod jak bycie managerem czy wspomniany #!$%@? u janusza


No skoro taki sam, to bycie managerem czy wspomniany #!$%@? u janusza to taka sama prostytucja jak showup czy inny onlyfans. To czego piszesz, że się nie rozumiemy?

@slozubn: odpowiadałem ci wyżej, ale nie zawołało
@MisterTwister: serio, ile jest takich lasek, co sie naprawde dorobilo na onlyfans, pewnie tyle samo co np handlarzy narkotykami :P galez uslug jak kazda inna, nie wiem po co to nakrecac, jakos z roksa nie ma takiej prasy, a to jest przeciez to samo
@bigos555: dobra, moze zle sformulowalem.

dla mnie prostytucja to sposob na zarobienie pieniedzy.
a pieniadze mozna rowniez zarabiac i u janusza, i w korpo i na wlasnej DG.
dla mnie jest po prostu sposob na zarobek. o
@spacja_enter: to moze warto zmienic prawo bo ktos i tak bedzie na tym zarabial, lepiej jak panstwo to opodattkuje niz lyse karki beda z tych pieniedzy nakrecac swoje ciemne interesy w tym wymuszenia i handel zywym towarem ¯\_(ツ)_/¯

fakt faktem nie rozwiaze to problemu ale jak pojawi sie panstwowa konkrencja z mala armia oddzialow skarbowych i wewnętrznych sluzb bo moze ukroci to szara strefe. daleko mi do vateusza ale w tym
@MisterTwister Ten cały sexworking to jak najbardziej odmiana prostytucji, nic innego. Te wszystkie laski, które się w to bawią to często są jakieś tępe i wkurzające ale tak naprawdę po ich stronie nie stoi żadna wina, mogą sobie robić co tam sobie chcą. To spermiarze są tutaj największym upodleniem człowieka, często też ich czyny wiążą się z jakimiś problemami psychicznymi, gdyż mnóstwo spiermiarzy zachacza o zwykłe stalkerstwo oraz faktycznie żyje w ułudzie,