Wpis z mikrobloga

Najwiekszym #przegryw nie są samotne mirki ktore chcą poprostu zaznać troche ciepła a są nimi spermiarze ktorzy niszczą rynek matrymonialny swoimi wlasnymi pieniedzmi. ktore przelewają internetowym protytutkom. Nie ma i nie bedzie wiekszego upokorzenia dla faceta ktory placi za kawalek tzipy na ekranie typu showup czy onlyfans. Spermiarstwo napedzilo popyt i to oni stworzyli calą tą machine #!$%@?
#p0lka
M.....r - Najwiekszym #przegryw nie są samotne mirki ktore chcą poprostu zaznać troch...

źródło: comment_1614923136VkCJ62LEzofxucyI6WjIEL.jpg

Pobierz
  • 161
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1229
@KingaM: #!$%@? mi do tego co kto robi z pieniędzmi i skąd je ma, prostytucja to zawód jak każdy inny. Co mnie #!$%@? to to, że już kilka razy laski próbowały mi wmawiać że onlyfans nie jest prostytucja. To czym to #!$%@? jest? ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
Co mnie #!$%@? to to, że już kilka razy


@slozubn: Albo jak wmawiają, że #!$%@? na etat na 8h i oddawanienie do dyspozycji swojego ciała Januszowi w fabryce to nie prostytucja. Przecież jeszcze gorsza niż te showupy, bo za marne grosze. Praca to #!$%@? się, nazywajmy rzeczy po imieniu.
  • Odpowiedz
@MisterTwister: No i właśnie z takim myśleniem to Ty ziomeczku daleko nie zajedziesz.
Mam nadzieje, że wiesz, że nikogo ze stron transakcji Twoja opinia nie interesuje, bo zarówno sprzedający jak i kupujący robią to dobrowolnie, w celu zaspokojenia swoich potrzeb, nie Twoich i wszystkich ludzi dookoła, oni mają to w dupie, całkiem z resztą słusznie.
To trochę tak jakbyś miał ból dupy, bo ktoś sobie kupuje nowego Iphona za 12k
  • Odpowiedz
@MisterTwister: nie można OnlyFans (i podobnych) zakazać, ale trzeba to tępić i przedstawiać w złym świetle; oczywiście nie mam nic do tych dziewczyn, które na tym zarabiają, bo to nie ich wina, po prostu kolejny łatwy sposób na pieniądze dla dziewuch

Jednak faceci płacący na te laski aka spermiarze...do łagru albo public shaming
  • Odpowiedz
@bigos555: chyba nie zrozumiales
napisalem ze dla mnie prostytucja to taki sam zawod jak bycie managerem czy wspomniany #!$%@? u janusza. Zadna praca nie hanbi dopoki nie jest oparta bezposrednio na celowej krzywdzie innych. Mam problem tylko z hipokrytkami ktore uwazaja ze pokazywanie dupy online nie jest forma prostytucji i próbują to wybielac

@HHHHHH: do kazdej pracy trzeba sie przygotowac chocby do wklepywania formulek w korpo czy glupiego
  • Odpowiedz
@slozubn: no bo to nie jest prostytucja. Definicja prostytucji jest jasna, jest to świadczenie usług seksualnych polegające na stosunku płciowym za pieniądze lub inne korzyści. To, że dziewczyna pokazuje cyca albo tzipe nie ma z tym nic wspólnego, bo to tak jakbyś mówił, że na plaży naturystów wszyscy się prostytuują xD Zwykły ekshibicjonizm i skopofilia.
  • Odpowiedz
@spacja_enter: porownanie do plazy nudystow nie skomentuje

idac ta logika cyberseks tez nie jest seksem bo nie dochodzi do bezposredniej penetracji. A wedlugu polskiego prawa lapie sie to w kategorii "innej czynnosci seksualnej". I moze tak powinnismy postrzegac rzeczywiscie onlyfans. Moze zle sie wstrzelilem z porownaniem do prostytucji, bardziej chodzilo mi o fakt, ze laski na sile próbują sie wybielac z postowania za pieniadze swoich cipek, dup i cyckow i
  • Odpowiedz
oczywiście nie mam nic do tych dziewczyn, które na tym zarabiają, bo to nie ich wina


@Mike_Oxmaul: tak masz rację to nie ich wina, a porażka ich rodziców. Widzą łatwy i szybki zarobek jako coś co ma pomóc im, a tak na prawdę może ich tylko pogrążyć tym dłużej jak tylko będą na tym korzystać. Jeszcze mogę zrozumieć kobiety które wyznaczają sobie cel i dzięki onlyfans je zrealizują i po
  • Odpowiedz