Wpis z mikrobloga

Siema #bloksimsow.
Będzie powrót do historyjek chyba, bo mam zajebisty scenariusz ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jesteśmy we wsi gdzieś w województwie warmińsko-mazurskim, rok około 2008. Dzisiaj poznamy Henryka z Mieczysławą którzy pracowali w PGR-ze i za odprawę zamiast uruchomić biznes czy przeznaczyć pieniądze na edukację dzieci to kupili sobie nowy telewizor, magnetowid, Amigę 500 i talerz satelitarny a resztę Heniek przelał przez siebie z kolegami z byłej pracy pod postacią kilku skrzynek krajowego trunku jabłczanego o nazwie ''Manhattan'' sprowadzając tym samym siebie, żonę i swoich 6 a zaraz po tym 8 dzieci na dno społeczeństwa. Majątkiem kupionym za państwowe nie nacieszyli się za długo bo wkrótce potem wszystko zabrał komornik na poczet długów,

Od tego czasu minęło już sporo lat i mimo że menelskie nawyki Heńka dalej zostały to szczęśliwie większość dzieci mimo patologicznego wychowania wyszło na ludzi i siedzi w Anglii, Holandii i Niemczech a w domu rodzinnym zostało dwoje najmłodszych dzieci już w wieku nastoletnim. Reszta rodzeństwa, przesyłając do domu rodzinnego domu strumień euro i funtów zdołali doprowadzić mieszkanie i rodziców do jako-takiego wyglądu co Heńkowi pozwoliło spróbować whiskey, która jak stwierdził ''zajeżdża myszami'' a Mieci nacieszyć się płaskim telewizorem jako pierwszej w całym bloku.

Do Henia i Mieci jeszcze wrócimy w postach niżej, jak wykończę ich mieszkanie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

PS: Tak jestem leniem, znowu nie wołam i nie spakowałem paczki itemków bo cały czas dochodzą nowe rzeczy a ja nad tym k***a nie panuje, to już waży prawie 2GB i końca nie widać xD

#gry #simsy #thesims #grajzwykopem
MarianoaItaliano - Siema #bloksimsow. 
Będzie powrót do historyjek chyba, bo mam zaj...

źródło: comment_1614808838svXF1UnttefWSv5AlVKdsk.jpg

Pobierz
  • 85