Wpis z mikrobloga

Wiem że to jest radykalne i złe co teraz napiszę ale trudno. Oglądałem jak policja blokuje wejście do klubu "Stara Babcia" LINK i skoro nie można po dobroci i zgodnie z przepisami wejść na to "spotkanie partyjne" byłbym skłonny wynająć kogoś a'la Hitman. Okno, jeden leży, potem szerzy się strach i już nikt nie chce ryzykować własnym wiecie czym. STRACH to jedno z najsilniejszych uczuć

Przyznaję się, głosowałem na #pis ale widząc co uczyniłem szczerze tego żałuję! (,) Coraz bardziej wydaje mi się że to jest szopka aniżeli faktyczna chęć zwalczenia epidemii. Coraz bardziej przestaję wierzyć w to wszystko a coraz bardziej że to wszystko jest ukartowane kosztem zabrania wolności i kilku ludzi jeśli miałoby za to umrzeć to dla NICH pikuś, zwykły plebs. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

ps. mam nadzieję że nie podlega to pod #prawo co napisałem

#bekazpisu #policja #takaprawda #przemyslenia #koronawirus #gownowpis
  • 14
@LaurenceFass: wybacz, nie jestem za żadną partią polityczną tak samo jak za żadną wiarą. Każda z nich ma dobre strony ale zakładając ogół obie sprowadzają się do pieprz i dzielenia ludzi więc sorry ale nie trafiłeś. Co może jeszcze powiesz że gardzę kobietami bo jestem sam albo że mimo że bliżej mi do prawej strony to nie popieram #neuropa? Popieram ich niektóre postulaty i się z nimi zgadzam tak samo
@CarlVonVogel:
Nie - chodzi mi o to, że potencjalna alternatywa wobec koronawirusowej polityki prezentuje tylko to ugrupowanie - więc nie ma co żałować, że nie głosowało się na inne "główne" partie.
To samo media - od TVP po TVN narracja taka sama. Tylko telewizje internetowe wyłamują się z tego schematu.
@LaurenceFass: a no w sumie racja tylko teraz problem w tym że nie mogę brać na pewnik telewizji internetowych kiedy mam jak na dłoni twarde dane naukowe z ofiialnych stron i naukowych pism, co teraz? A staram się patrzeć na naukę i dowody... ( ͡° ʖ̯ ͡°)