Wpis z mikrobloga

  • 2660
A wiecie, że jak policjantowi zwróci się uwagę, że powinien założyć maseczkę, bo mu komin rozporządzeniem zdelegalizowali, to nagle stajecie się łudząco podobni do osoby poszukiwanej i należy was wylegitymować łamiąc wszystkie procedury? To już wiecie, drogówka ze śląska o to dziś zadbała.

#policja #slask #covid19 #koronawirus
fixie - A wiecie, że jak policjantowi zwróci się uwagę, że powinien założyć maseczkę,...

źródło: comment_1614698605XB5TDfqnuLYys20CjEFVPz.jpg

Pobierz
  • 42
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@fixie: rozporządzenie ani ustawa nie definiuje co to maseczka, jest tylko mowa, że ma zasłaniać usta i nos. Nie ma informacji z jakiego ma być materiału i jak wyglądać. Oni widocznie to wiedzą kocie. Także wyjebongo na te ich maseczki. Polecam analizę na fb Dogmaty Karnisty
via Android
  • 149
@Krupier powód legitymowania wymyślony na poczekaniu, w formie represji, brak przedstawienia się, po zwróceniu uwagi błyskawiczne rzucone nazwisko i stopień, pomimo prośby z mojej strony policjant nie chciał powtórzyć czym nie dał mi możliwości zanotowania danych (weź złóż skuteczne zażalenie/skargę), brak informacji nt. możliwości złożenia zażalenia do prokuratury, spisywanie moich danych do zeszytu stojąc obok mnie, tak że miałem możliwość przeczytania danych innych osób wobec których tego dnia podejmowali czynności.
@fixie: jeżeli jesteś w grupie, ale nie chcesz zachowywać odstępu 1,5m pomiędzy członkami grupy, to musisz maseczkę. Jak nie idziesz w ciasnej grupie, to nie musisz xD Panowie mają 1,5m odstępu, więc nie muszą mieć maseczki