Wpis z mikrobloga

@fixie: teoretycznie, nie łamią prawa wedle dostępnych słowników xD

Czekam aż zdefiniują słowo maseczka w ustawie, od razu z linkiem do sklepu gdzie "maseczkę" można kupić xD
  • Odpowiedz
via Android
  • 705
@Krabowski zasadniczo to wszystko i nic jest maską, chodzi o samą zasadę. Policja w odpowiedzi na pytania od mediów, deklarowała wycofanie z użycia, argumentując to ostatnim rozporządzeniem.
Chodzi też o pokazanie nadużywania władzy w tym przypadku. Skarga rzecz poszła.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@fixie: rozporządzenie ani ustawa nie definiuje co to maseczka, jest tylko mowa, że ma zasłaniać usta i nos. Nie ma informacji z jakiego ma być materiału i jak wyglądać. Oni widocznie to wiedzą kocie. Także wyjebongo na te ich maseczki. Polecam analizę na fb Dogmaty Karnisty
  • Odpowiedz
via Android
  • 104
@wychodek321 ależ ja to wiem, rzecz w tym, że jak ty będziesz miał komin, to dostaniesz do wyboru mandat albo drogę sądową, a w drugą stronę mają wywalone i jeszcze nadużywać władzy na złość tobie.
  • Odpowiedz
via Android
  • 149
@Krupier powód legitymowania wymyślony na poczekaniu, w formie represji, brak przedstawienia się, po zwróceniu uwagi błyskawiczne rzucone nazwisko i stopień, pomimo prośby z mojej strony policjant nie chciał powtórzyć czym nie dał mi możliwości zanotowania danych (weź złóż skuteczne zażalenie/skargę), brak informacji nt. możliwości złożenia zażalenia do prokuratury, spisywanie moich danych do zeszytu stojąc obok mnie, tak że miałem możliwość przeczytania danych innych osób wobec których tego dnia podejmowali czynności.
  • Odpowiedz
@fixie: zakładasz sprawę w sądzie, niech okażą do którego poszukiwanego jesteś podobny i to już sąd osadzi czy byłeś czy nie. Jak sie okaże ze żadna miara nie jesteś podobny do żadnego to dotkliwa kara za przekroczenie uprawnień i się odechce.
  • Odpowiedz
@fixie: jeżeli jesteś w grupie, ale nie chcesz zachowywać odstępu 1,5m pomiędzy członkami grupy, to musisz maseczkę. Jak nie idziesz w ciasnej grupie, to nie musisz xD Panowie mają 1,5m odstępu, więc nie muszą mieć maseczki
  • Odpowiedz