Wpis z mikrobloga

@PanBulibu:

Szkoła alternatywna ani takie nauczanie w Polsce długo jeszcze się nie uda - do tego trzeba zaangażowania i odpowiedzialnych rodziców, którzy będą wspierać nauczycieli w ich pracy w domu z dzieckiem. Tymczasem w przypadku ogromu dzieci nauczyciele obserwują wiele zaniedbań, które utrudniają realizację (i tak przesadzonego przez MEN) programu nauczania.


Nieprawda. W Polsce Szkoły Demokratyczne mają się całkiem nieźle. Co prawda MEN mocno na nich siedzi, więc do szkół demokratycznych
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@DanteTooMayCry: Koszty takiego szkolnictwa to nie fantazja ani urojenie. Nikt, kto zarabia nawet 4000 zł do ręki nie pośle dziecka do szkoły gdzie musi zapłacić 2000 zł czesnego - i tu niestety kończy się dyskusja o rewolucji w szkolnictwie. W ten sposób dojdziemy tylko do tego, że całym rzeszom dzieci odbierzemy prawo do edukacji.
@PanBulibu:

Koszty takiego szkolnictwa to nie fantazja ani urojenie. Nikt, kto zarabia nawet 4000 zł do ręki nie pośle dziecka do szkoły gdzie musi zapłacić 2000 zł czesnego - i tu niestety kończy się dyskusja o rewolucji w szkolnictwie. W ten sposób dojdziemy tylko do tego, że całym rzeszom dzieci odbierzemy prawo do edukacji.


Jeszcze raz: A to już czyste fantazje.

Nie masz kompletnie pojęcia o czym mówisz. Kompletnie. Ale musisz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@DanteTooMayCry: Gdyby państwo przestało mnie rąbać na podatkach tak jak robi to teraz to posłałbym dziecko do szkoły którą sam bym wybrał wg metod nauczania i kadry - ale dopóki jestem golony jak baran to nie jestem w stanie tak naprawdę płacić za szkołę dziecka dwa razy.
@PanBulibu:

Gdyby państwo przestało mnie rąbać na podatkach tak jak robi to teraz to posłałbym dziecko do szkoły którą sam bym wybrał wg metod nauczania i kadry - ale dopóki jestem golony jak baran to nie jestem w stanie tak naprawdę płacić za szkołę dziecka dwa razy.


Przecież mówię, że to jest problem, a Ty wcześniej pisałeś:

Niestety KenRobinson i A. Talaga forsują model i system nauczania, który w założeniu miałby
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@DanteTooMayCry: Koszty takiego szkolnictwa to nie fantazja ani urojenie. Nikt, kto zarabia nawet 4000 zł do ręki nie pośle dziecka do szkoły gdzie musi zapłacić 2000 zł czesnego - i tu niestety kończy się dyskusja o rewolucji w szkolnictwie. W ten sposób dojdziemy tylko do tego, że całym rzeszom dzieci odbierzemy prawo do edukacji.

@PanBulibu: nie masz pojęcia o ekonomii a próbujesz się wypowiadać. Skąd ta pewność że czesne w
@stefan_pmp: Zadanie polega również na czytaniu ze zrozumieniem i dopasowanie się do klucza (taką mamy edukację w Polsce), więc nie rozumiem oburzenia.

@FatalBomb: Możliwe, że chodziło o wzięcie pierwszej liczby w działaniu i jej rozpisaniu. Miałeś 4x6=4+4+4+4+4+4, analogicznie 7x2=7+7. Są zadania w których nie tylko wynik się liczy, ale również sposób rozwiązywania. Tak wytłumaczył nam matematyk, że "jego nie obchodzi, że wynik jest dobry, ale ma być rozwiązany konkretnym sposobem".
@Flypho: @Niedzwiedzmin: @stefan_pmp: Głupota ale ja rozumiem błąd. Pytanie było o ilość posiadanych flamastrów, a nie o to ile jej zostało. Kiedyś oglądałem fajny filmik gdzie oceniali przesłuchanie CEO jako przykład prawidłowego odpowiadania na pytania prawnika.
tl:dr Odpowiedź na pytanie ile ma pani pisaków != zostało mi 4