Wpis z mikrobloga

@stefan_pmp: no i o co chodzi? Pytanie jest ILE MA, a nie ILE ZOSTAŁO.

Na pytanie ILE ZAROBIŁEŚ odpowiadasz ZOSTAŁO MI?

Bardzo dobrze, że kładą nacisk na czytanie ze zrozumieniem. Ja często jak piszę młodym prostą specyfikację techniczną, to wiele osób nie potrafi tego przeczytać ze zrozumieniem i potem robi coś po swojemu.
Jak napisane jest AAA to trzeba zrobić AAA albo odpowiedzieć na pytanie AAA, a nie BBB.
  • Odpowiedz
@kosti9191: jak wielu nie potrafi zrozumieć tego co piszesz, może problem nie jest po ich stronie..
Na pytanie ILE ZAROBIŁEŚ prawidłowa odpowiedź to #!$%@? 40% i ZOSTAŁO MI 60%
  • Odpowiedz
jak wielu nie potrafi zrozumieć tego co piszesz, może problem nie jest po ich stronie..


@oguras: myślę, że:

Format A4 (orientacja pionowa)
Rozszerzenie: jpg/png
Nazwa: imie_nazwisko

nie jest zbyt trudne. Mimo to dostaję pliki albo źle podpisane, albo w innym rozszerzeniu, albo o niewłaściwej treści.
  • Odpowiedz
@stefan_pmp: Nie wiem, czy tak jest wszędzie, ale z mojego doświadczenia wychodzę z wnioskiem, że nauczyciele 1-3 to są ameby, którym wtłoczono jedynie wytyczne z tych podręczników i nic innego ponad program nie wiedzą, ani nie potrafią, włącznie z logicznym myśleniem.
  • Odpowiedz
@stefan_pmp: ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) #!$%@? od granic w calkach...

to zadania z granic na studiach (ja mialem tylko "1" i "2", to typowy kloc bo albo przyklady do liczenia sa oczywiste [ a takich na sprawdzianie nikt nie da xD ] albo wyciagasz z dupy jakas wlasnac ze 2/3/4 wartosci sie
  • Odpowiedz
@PanBulibu: " nie sprawdzała ale potwierdzam śmiało, że w zawodzie wciąż jest wiele osób które powinny poganiać więźniów w kołchozach a nie pracować z dziećmi." i oczywiscie nie jest to twoja zona xD, o offence ale czesto takie teksty slysze od meza/zony "wszyscy nieudacznicy ALE moj maz/zona to spoko jest" XDD
  • Odpowiedz
@stefan_pmp: A jak był na głównej poradnik od fundacji z Gatesów, to była gównoburza o MARSKSISTOWSKIE LEWACTWO w związku w punktem w którym zalecano dopuszczanie wiele różnych odpowiedzi w zadaniach matematycznych. ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
widać, że jest to edukacja wczesnoszkolna, I klasa) nie zrozumiało dostatecznie sensu zadania (bo faktycznie czym innym jest "zostało jej" a "ma teraz")


@PanBulibu: Czyli równie dobrze rozwiązanie mogłoby wynieść "9", a odpowiedź "Krysia ma teraz 9 flamastrów, bo Ewa zdążyła jej oddać te trzy pożyczone na poprzedniej przerwie".
W końcu w pytaniu wyraźnie jest napisane, "ile flamastrów ma TERAZ Krysia?". Skoro już tak się upierasz przy tej dosłownej interpretacji.
Albo
  • Odpowiedz
Dziś mam 31 lat i do tej pory nie potrafię rozkminić, na czym polegał błąd. Oczywiście polecenie nie wskazywało w żaden sposób, który z operandów mam jak potraktować.


@FatalBomb: To słabo, choć rozumiem że trochę #!$%@?.
Błąd polegał na można rzec mnożeniu zbiorów a nie na przemienności mnożenia. 4 razy po 6 to nie to samo co 6 razy po 4. Choć suma końcowa ta sama to są różne zbiory i
  • Odpowiedz
@stefan_pmp: No widzisz zabija się obecnie kreatywność ale dba o skrupulatność. Obie cechy mają wartość. Codziennie borykam się z ludźmi którzy są tak #!$%@? od konkretów bo nie potrafią sprecyzować informacji o które proszę. Żyjemy w korpo-świecie, gdzie kreatywność to tylko w agencjach reklamowych - cała reszta w systemach, standardach i schematach. Lepiej się dziecko przygotuje do takiej rzeczywistości kiedy zrozumie, że na pytanie "Jakie były nasze zyski w 2020" nie
  • Odpowiedz