Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jak wygląda praca barmanki w klubie ze striptizem? Dziewczyna z która się zacząłem spotykać wyznała mi, że pracowała w takim miejscu jako barmanka. Nie powiedział zbyt wiele, ale na mój uśmieszek nieco się speszyła i zaczęła zapewniać, że jej praca polegała jedynie na staniu za barem i podawaniu alko. Pewnie tak było, ale wciąż mnie ciekawi relacja od kogoś kto wie więcej na temat specyfiki takiej pracy i czym rożni się ona od pracy zwykłej barmanki lub nawet pracował takim miejscu.
Sam chodziłem trochę po różnych klubach i spelunach i widziałem różne akcje w wykonaniu kelnerek czy barmanek, ale kluby ze striptizem to dla mnie nieznany grunt, stąd ciekawość.

#anonimowemirkowyznania #odloty #seks #sex #stripclub #striptease #rozowepaski #niebieskiepaski #gogo #zwiazki jeszcze te dwa tagi dam dla zasięgu #divy #prostytucja

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #603d5928ada392000b186a78
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Wesprzyj projekt
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Jak wygląda praca barmanki w klubie...

źródło: comment_1614634191IhYz3CqIKrNHbF4uhRs0rO.jpg

Pobierz
  • 9
OP: @oggy1989 Mam fatalne zdanie o takich miejscach i trochę myślę o tym co powiedziała. Wiem, że dziewczyny zarabiają tam dużo więcej niż w "normalnej" pracy, chyba te kwoty znikąd się nie biorą. A może się mylę. Kusi mnie, żeby ją coś więcej podpytać, ale nawet nie wiem o co...

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: LeVentLeCri
@AnonimoweMirkoWyznania: Jak nie jesteś w stanie zaakceptować tego, że Twoja potencjalna dziewczyna pracowała w takim miejscu no to powiedzmy sobie szczerze raczej nic z tego nie będzie. Bo po prostu będziesz na nią patrzył (w sumie już to robisz) przez pryzmat pracy w klubie ze striptizem. Jak Ci powiedziała, że była barmanką to powinno Ci to wystarczyć. Jedyna możliwa różnica to taka, że możliwe jest że, pracowała w jakiś skąpym stroju
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@oggy1989: boże co za #!$%@?. Są prace co hańbią, są prace lepsze i gorsze i tyle.
Problemem jest czy faktycznie stała tylko za barem. Jeśli tak to spoko, nikt z tym problemu nie ma. Problem jak bywało coś więcej. Skoro się speszyła to nie wiadomo czy jest szczera. A szczerość w związku czy poza nim jest ważna. Z tego co jednak wiem to jest to lekko hańbiąca praca bo często daje