Wpis z mikrobloga

@BELM0ND0: zawsze mnir zastanwia po co ci ludzie się ustawiają w kolejkę xd jeszcze rozumiem jak regio i zatrzymuje sie na 30 sekund na zadupiu ale przecież każda większa miejscowość to kilka minut postoju, można spokojnie siedzieć do momentu az zatrzyma się pociąg i dopiero wstać, zanim się ubierzesz i weźmiesz torby to akurat się zmniejszy kolejka do wyjścia xd
@wurst: Latałem najczęściej w dalszych kierunkach, gdzie wchodząc jako ostatni nie musiałem lecieć z plecakiem między nogami i zawsze mnie te kolejki do bramki dziwiły. No ale prawda, jak ma braknąć miejsca w schowkach, to jest się po co tłoczyć.
@LuxEtClamabunt: utkwiła mi w głowie sytuacja, a było to z 10 lat temu jak przy takiej kolejce "wychodzących z pociągu który za 20min dojedzie do celu" staje facet i mówi "przepraszam, chciałbym przejść", a typiara "ale my wszyscy czekamy do wyjścia" "ale ja chciałbym przejść, nie chcę wyjść"- mina baby bezcenna, blue screen że ludzie przemieszczają się po pociągu, w dupach się ludziom poprzewracało XD
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@majster0f0ri0n: raz miałem akcje, że różowa stała przy drzwiach i spytałem czy da rade otworzyć to z pyskiem do mnie, że da radę i żebym się nie wtrącał... Jak nie otworzyła to prawie się popłakała i powiedziała, że facet powinien te drzwi otworzyć xD
@LuxEtClamabunt:
1. w dużych miastach stoi długo ale w myszkowie, dzialdowie czy nawet w Sopocie stoi z 30 sekund wiec wcale nie masz tak dużo czasu. Jak jesteś nieruchawa starsza osoba to nie dasz rady w tym czasie dojść do drzwi
2. Jak nie znasz trasy i nie wiesz kiedy dokładnie jest stacja to możesz nie wiedzieć ze jeszcze z 10min. Pociągi czasem zwalniają przy wjeździe w zabudowany i ktos może
zawsze mnir zastanwia po co ci ludzie się ustawiają w kolejkę xd


@LuxEtClamabunt: a prosta sprawa. Jak np. wracam z Warszawy do Krakowa to też się tak ustawiam taktycznie przy drzwiach bo wychodząc kilka minut później nie ma szans na zamówienie taksówki z żadnej korporacji.