Wpis z mikrobloga

No tak, bo jeśli nie religia to już dawno byśmy się wszyscy pozabijali. Bo taka właśnie jest moralność człowieka ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Danicen: Osoby mało inteligentne czują się bezkarne, tak chociaż ciąży nad nimi widmo piekła "KARY" za złe czyny. Na szczęście nadeszła era internetu i ludzie mogą sami edukować się na tematy, które ich interesują.

Oprócz starych bab chyba nikt nie wierzy w niebo/piekło,
  • Odpowiedz
@Warcomx: a co tu jest do nauki xD serio czytasz to 2x. Najlepiej raz przed snem rano, a potem lecisz w drodze do szkoły lub w szkole na przerwie przez (zaleznie jaka droga, ja jezdzilem autobusem do szkoły 1h w liceum to zawsze sie znalazlo 1-30 min na przeczytanie calego rozdzialu ksiazki do sprawdzianu czy czegos krótszego)

Dalej lecisz na sprawdzian, typowo jesli ktos ma dobra pamiec to 4-5 powinno
  • Odpowiedz
@diogene: Ja rozumiem jego tok rozumowania, ale już w samym założeniu widać że jest błędny. Łącznie honduras to 76% populacji wierzącej i mają x przestępstw, Polska to 91% ludzi wierzących i y przestępstw. To zestawienie pokazuje co najwyżej, że w hondurasie popełniają więcej przestępstw i być może chrześcijanie w hondurasie są gorsi od tych w polsce, bo popełniają więcej takich czynów. Jak można porównywać dwa różne zestawienia i mówić że
  • Odpowiedz
@jbagiet: Jedyne co udało mi się wyczytać z tych mapek o wielkości znaczka pocztowego to to, że przestępczość koncentruje się w okolicach największych miast, względnie regionów turystycznych (ale zaskoczenie...), a najwyższa religijność występuje w zapadłych dziurach ostojach konserwatyzmu. W ogóle nie jest tak, że w majątek koncentruje się w miastach, a na prowincji na ogół nie ma nawet czego kraść xD Rozróby i burdy też najczęściej zdarzają się tam gdzie
  • Odpowiedz
@Warcomx ale mnie w-----a samą myśl o tym systemie edukacji, najpierw się zmusza dzieciaka do uczenia się nic niewartego gówna a potem go wykopuje z chaty nieporadnego bo jedyne co się nauczył to że kszemst polaki kiedyś był i że w liściu to jest coś zielonego co plynie xD
  • Odpowiedz
@Warcomx: XDDD 14 stacji, to kilka linijek tekstu i jeszcze nie chciało jej się uczyć. Widać, że nauka się jej przyda, ten tekst normalnie by można było zmieścić na jednej kartce bez takich wielkich odstępów. A w ogóle to wystarczyło włączyć jakąś stronkę na przeglądarce z tym.
  • Odpowiedz
@PolishMiJaja: nikt mi nie każe wierzyć a jednak dokładam się do tego teatrzyku w podatkach, klechy forsują otwarcie swoja chora ideologie, zawłaszczają przestrzeń publiczna i chronią pedofili, dlatego tez nie mam specjalnych oporów by mówić różne takie rzeczy.
  • Odpowiedz
@Warcomx: protipem jest jeszcze naklejenie na kamerkę przezroczystej taśmy klejącej którą wcześniej podotykasz palcami :D
strasznie rozmazuje obraz, ciężko dostrzec oczy ucznia i to że czyta z kartki, a nauczyciel nie może sie przyczepić bo jednak kamerkę masz xD
  • Odpowiedz