Wpis z mikrobloga

@radziuxd: U mnie normalnie poszło na GF2 MX400 tylko trzeba było przed uruchomianiem ustawić grafikę na najniższe detale. Czarny ekran pojawiał się przy ustawieniu nieobsługiwanej rozdzielczości.
@D1_MIRAS: normalną rozdzielczość miałem, 1024x768, ale widzę, że wiele nie straciłem, bo max 12fps ta karta wyciągała, więc jakim cudem grałeś na MX400, która ma połowę mniej pamięci xD
@Clefairy: Bzdura totalna, San Andreas to była już wyeksploatowana formuła i do dziś pamiętam narzekania z tamtych czasów, na to że gra nie zaoferowała nic nowego. Przeskok to była trójka, gdzie faktycznie zaprezentowano coś w miarę świeżego w tym aspekcie, bo to też nie była żadna rewolucja, w końcu były już na rynku sandboksy 3D.
@radziuxd: Rozdzielczość chyba jeszcze niższą ustawiałem i detale wszystkie na niskie. O ile pamiętam 800x600. Do tego najniższe detale w ustawieniach systemowych i jakość kolorów na 16 bitów. Byłem na tyle cierpliwy, że przeszedłem na tej karcie cały wątek główny. Trzeba mieć zajebiście silną psychikę żeby nie #!$%@?ć komputera przez okno przy takich fpsach.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Pomyśleć że za kilka lat na wykopie będą ludzie pisać: Początek 2021 rok, masz 8 lat i dostajesz od brata Cyberpunka.

@arinkao: Nikt tak nigdy nie powie, San Andreas ma 17 lat i wciąż ludzie o nim pamiętają i dyskutują, Cyberpunk ma 3 miesiące i słuch ginie.

Nie ma czego porównywać.