Wpis z mikrobloga

@Seversky7: Pamietam jak instalowalem kilka razy gta vice city, bo gra się zacinała, myslałem ze jak alcoholem wolniej i dokladniej nagram obraz na płytę, to gra będzie lepiej chodziła. Oczywiscie gra na niskich dzialala jak szalona, ale o tym dowiedzialem sie dopiero potem :D
gra będzie chodziła w 15 fps, ale ty nawet nie wiesz czym jest fps i że istnieją ustawienia graficzne. Po prostu cieszysz sie, że w ogóle działa (tak miałem w 2005 xd)


@Seversky7: Jak miałem 13 lat robiłem sobie configi do Q3 i RTCW żeby mieć jak najmniejsze ustawienia graficzne i stałą liczbę FPS - 44, 76, 125, albo 333, bo wtedy można było strafe jumpy lepsze robić. r_picmip, r_lodbias, r_texturebits,
Rodzice wyjeżdżali na weekend na działkę, ja zostawałem sam na chacie. Przenosiłem kompa ze swojego ciasnego pokoju do pokoju rodziców (zwanego tez górnolotnie salonem) i jak król grałem nie ruszając się z kanapy.
@Gymski porównaj gta 3 do vc i do sa. W San andreas były o wiele lepsze mechaniki, sterowanie samochodem, nie wyglądało jak pchanie mydła, strzelanie o wiele bardziej dopracowane niż w poprzednich częściach. Można ruszać kamerą, zawsze nie tak jak w poprzednich częściach, więcej detali graficznych, duża na te czasy mapa, RPG z jedzeniem, i skillami, możliwość pływania. I ogólnie jest dotychczas najlepszym sandboxem. Fabuła nie przechodzi się sama, jak to ma
O kurde pamiętam jak pożyczyłem od ziomka ORGINALNA płytę z gta sa i nawet instalacja mi się zacinała ale grałem ostro xD
@Kotlet_2137_schabowy co ty #!$%@?. Sterowanie samochodem jest tak samo #!$%@? jak i w vc czy 3. Strzelanie ssie pauke zwłaszcza na konsolach. Więcej detali graficznych? Których? Tych co się nie potrafią ładować czy mówisz o tym rozmyciu które jest wszędzie #!$%@? żeby zakryć jak ta gra jest brzydka? Dotychczas najlepszym sandboxem? XD chłopie zagraj w to jeszcze raz bo chyba za bardzo nostalgicznie podszedłeś do tematu