Wpis z mikrobloga

@Gymski gram w tą grę bardzo często łącznie na steam w mta samp i na płycie mam ponad 1000 godzin. Rozmycie to było na ps2, no ewentualnie na pc jak miałeś #!$%@?, albo #!$%@? monitor. Sterowanie jest najlepsze w serii. Gta IV to było gówno jeśli chodzi o sterowanie, a w gta v samochód jedzie za ciebie. Jak chcesz inaczej zrobić strzelanie na konsoli? Masz tam dwie opcje celowania (tą z pc
Jest początek wakacji 2005 roku, masz 10 lat


@Seversky7: nie dość że cofnąłem się w czasie, to coś się popieprzyło i nie mogę alkoholu kupić, a z tego co pamiętam to w 2005 mogłem to robić legalnie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Seversky7: Dostałem nagraną płytkę DVD od znajomego ze szkoły (kwiecień 2006, 12 lat wtedy) i instalując nawet zbytnio się nie podniecałem bo wiedziałem że się gra pewnie wykraczy po wgraniu cracka xD jaki szok i ile radości gdy po 5/10/30 minutach gra działa i nie wywala do windowsa. Eh, chciałbym mieć chociaż ułamek tamtej radości teraz
@Seversky7: Miałem kompa z jakimś tam gforcem 128MB i 256MB ramu. Kupiłem 512 ramu. Zamontowałem, no to trzeba przetestować. Odpalamy z bratem NFS MW - 2s i załadowany (kolega to się chwalił, że tych światełek policyjnych na ekranie ładowania nigdy nie widział nawet... Miał dużo lepszego kompa, karta chyba 256... no cóż, ale to od niego dostałem chyba też GTA SA). My z bratem w ciężkim szoku, popatrzyliśmy na siebie wielce