Wpis z mikrobloga

Biedronka to jest stan umysłu.

Tl:dr Do biedronek owoce już przyjeżdżają spleśniałe, a Biedronka ma to w dupie, bo Polaki i tak to kupią.

O 6.30 wszedłem do biedronki. Chciało mi się pić, a że dawno w tym sklepie nie byłem - a do frog szop było daleko - to z ciekawości chciałem zobaczyć czy nadal jest chlewem. Wszedłem 2 min po otwarciu, na półkach już był #!$%@?, podłoga już się lepiła, a miły pan pracownik rozkładał z palety spleśniałe owoce które podobno dziś w nocy przyjechały do sklepu.

W całym kartonie każda tacka miała w sobie spleśniałe truskawki.

#biedronka #chlewobsranygownem #wroclaw
NaglyAtakGlazurnika - Biedronka to jest stan umysłu.

Tl:dr Do biedronek owoce już ...

źródło: comment_1614147733vxx9qb0ZbCDnSpBFNXDiwP.jpg

Pobierz
  • 56
  • Odpowiedz
  • 1
@NaglyAtakGlazurnika nie przesadzaj jak pracownik chcę zrobić szybko robota to wiadomo że nie zawsze zauważy tym bardziej jak Towar jest w takich paczkach. Na przestrzeni kilkunastu lat standard Biedronki naprawdę bardzo wysoko podskoczył. Ja robię zakupy w Biedronce w Lidlu Aldi ale tylko dlatego że właśnie nie wszystkie produkty z jednego sklepu mi pasują. Po zabawki jeśli nie zamawiam z Allegro to Często chodzę do Carrefoura bo mają dobre przeceny¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
Ta sieć jest tak Polska jak tylko się da, przez ten syf, pleśń i palety na środku polaczki czuja się jak w domu.


@RozowaZielonka: Najlepsze podsumowanie ever xd Nienawidzę tego sklepu, u mnie w okolicy Biedronki jest Dino jakoś 500m a i tak kolejki są do tego pierwszego, a w dino nie, nie rozumiem tych ludzi. Jeszcze Dino polski to tym bardziej powinni wspierać. A i tak nikt nie robi zakupów
  • Odpowiedz
@NaglyAtakGlazurnika: to chyba plaga wszystkich marketów i szczególnie już gotowo pakowanych warzyw i owoców. Nie ważne czy kilogram pakowanych mandarynek w lidlu, Carrefourze czy w biedronce i tak jakąś będzie spełniała, a potem wszystkie. Papryki i cebule mogą wyglądać najpiękniej, a po przekrojeniu są zgniłe.

A fakt - Biedronka to król syfu.
  • Odpowiedz