Wpis z mikrobloga

Witam, potrzebuję pomocy w temacie importu towarów z chin . Styczność z importem z chin miałem do tej pory tylko przez Aliexpress . Teraz potrzebuję zakupić i przetransportować interesujący mnie produkt z chin poprzez stronę Alibaba.com . Towar na firmę , więc wszystkie niezbędne dokumenty , CE , FV itp , sam tego nie ogarnę więc potrzebuję firmy która się tym zajmuje. Polecicie rzetelną firmę , która ogarnia transport i dokumenty ? A może nie jest to takie trudne jak się wydaje , i można zrobić to samemu ? Co poradzicie? Pozdrawiam
#chiny #alibaba #importchina #importzchin
  • 9
  • Odpowiedz
@Wychwalany: bdo jak pytałem w urzędzie to nie muszę, ale w sumie doczytam. Co do ustawy o języku polskim to tak, dogadanie z chińczykiem i ma wersję instrukcji itp. Towar nie jest świeżością na rynku polskim, potrzebny do sklepu.
  • Odpowiedz
@AliSale_pl: co w przypadku gdy towar który chcę zamówić , nie jest elektroniką , ani w zasadzie towarem który potrzebuje instrukcji . W skrócie , są to elementy dekoracyjne , z których tworzy się ściane służącą jako tło do zdjęć. Czytałem coś o wpisie do jakiegoś systemu , ale nie chodzi o BDO . Wpis do BDO już mam , z względu na usługi świadczące w branży gastronomicznej . Czy są
  • Odpowiedz
@335d: co do wysyłki to nie pomogę, ja drobnice sprowadzam więc 60 zł za kuriera. Mogę dać ci namiary na grupę na FB gdzie ludzie zajmują się tym zawodowo to zapytasz o ceny. Ja sprowadzam towar za całe 1k PLN więc..
  • Odpowiedz
bdo jak pytałem w urzędzie to nie muszę


@AliSale_pl: każdy importer musi

Wpis do BDO już mam


@335d: jakbyś importował sam to musisz go rozszerzyć oraz większa jest sprawozdawczość i wymagania wynikajace z ustawy o ochronie środowiska. Skarbówka to pikuś przy tym co ochrona środowiska potrafi dowalić. Ich nie interesuje że na imporcie zarabiasz 100 zł, mandat 10000 zł i nara.
  • Odpowiedz