Wpis z mikrobloga

Wyobrażacie sobie większych pożytecznych idiotów? Inaczej się tego nie da nazwać. Opozycja totalna. Tak bardzo przeciw, że aż za. Konfederacja jest tak bardzo opozycyjna, że poprze pisowców w działaniu, choćby utracili większość parlamentarną. Jedyną wartością jest ból dupy lewaka i napchanie kieszeni bez odpowiedzialności związanej z rządzeniem. Po co hamować autorytarne zapędy pisowców jeśli można udawać uciemiężonego. Krytykujemy Sikorskiego i byłych już parlamentarzystów, że nie doprowadzili do postawienia zera przed trybunałem stanu. Jeśli taka sytuacja by się powtórzyła to rolę Sikorskiego odegrałaby tym razem nacjonalistyczna banda "wolnościowców"*. Zgrywanie greka i udawanie opozycji tam, gdzie nie ma to znaczenia. Gardzę.

*w poparciu wolności chodzi o ugrupowanie Korwina, a nie wartości tym opisywane.

#neuropa #bekazprawakow #bekazkonfederacji #polityka
mojemirabelki - Wyobrażacie sobie większych pożytecznych idiotów? Inaczej się tego ni...
  • 30
"Godnie" nawiązują do swoich poprzedników z Konfederacji Targowickiej, też gęby pełne wolnościowych frazesów, miłości do Ojczyzny i ten sam patron: Rosja. I ta sama niechęć do płacenia podatków na państwo polskie, i takie same będą mieli potulne minki, jak trzeba będzie ruskim płacić wielokrotnie większe stawki, jeśli osiągną swój cel i doprowadzą razem z klerem Polskę do upadku.
@Lorne: Akurat to że konfederacja bez posłów to sytuacja win-win. Dla obywateli że szuria nie jest u władzy a dla konfederacji ze nie muszą szukać sposobów finansowania swoich mrzonek i mogą spokojnie klikać przyciski na przekór utrzymując swoją pozycję populistycznych buntowników
@Lorne: mieliby potencjalnie realną okazję, aby zmienić marszałka sejmu na innego konserwatystę, który wpłynąłby na przebieg pracy sejmu, ale z góry odrzucają taki pomysł wspierając rząd, z którym się tak nie zgadzają. De facto stają w jednym szeregu z rządem, choć kreują się na jedyną prawdziwą opozycję. Mi to trąci nieco hipokryzją.
Krytykujemy Sikorskiego i byłych już parlamentarzystów, że nie doprowadzili do postawienia zera przed trybunałem stanu.


@mojemirabelki: Nikt go nie krytykuje przecież, teraz jest bohaterem którego ośmiorniczki skrzywdziły.
Najlepsze że Dziamdzior myśli że jest śmieszny i cool i stawia se te ludziki albo maskotki. A i tak go już tu nikt nie lubi. ¯_(ツ)_/¯
@mojemirabelki: Obejrzałem nagranie i nie wiem o co wam chodzi. Przecież to jest głupota być przeciwko komuś tylko po to żeby zrobić na złość. Najpierw oceniasz co możesz uzyskać albo stracić, a potem decydujesz czy kogoś wesprzeć czy nie. Przecież gość logicznie argumentuje swoje racjonalne stanowisko.
Ostatnio jakiś wysyp wpisów dziwnych ludzi, którzy mają gwóźdź wbity w głowę.