Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Chyba popełniłem błąd rzucając dziewczynę.

Byliśmy ze sobą 4 lata, ogólnie związek dobry, stabilny, ale jak to po takim czasie przyszło jakieś takie wypalenie i rutyna. Strasznie ciągnęło mnie do innych #rozowepaski, ale że nie jestem ch*jem to nie chciałem lecieć w kulki i rozstałem się ze swoją zamiast zdradzać.

Jako singiel nadrabiam stracone lata korzystając z #tinder i poznając dziewczyny, czasem nawet uda się jakiś #ons. Z początku mnie to jarało, nabrałem pewności siebie, a i fajnie poruchać coś nowego. Ale powiem szczerze zaczyna mnie już to męczyć, ciagłe poznawanie nowych lasek zabiera mnóśtwo czasu i energii, ruchanie też w końcu przestaje robić wrażenie. Poza tym z nowo poznaną laska nie zawsze jest ogień, czasem bywa niezręcznie i seksy nie są jakieś super, bo jednak trzeba czasu żeby poznnać czyjeś upodobania itp.

Trochę zaczynam tęsknić za moją #rozowypasek, tym bardziej że poznając Julki z tinera widze, ze ciężko jakiejś będzie dorównać jej poziomowi ogarnięcia. Moja eks to jednak taki materiał na żonę, tak naprawdę jedynym problemem było to, że nie miałem okazji się wcześniej wyszaleć. Gdybym poznał ją trochę później to by było idealnie.

Zastanawiam się czy się do odezwać do mojej byłej. Nie mamy ze sobą kontaktu, bo dość mocno przeżyła rozstanie, powiedziała nawet że prędzej spodziewała się pierścionka niż zerwania ( ͡° ʖ̯ ͡°) Ale z drugiej strony co szkodzi spróbować, może też za mną zatęskniła??

Znacie takie pary co to się ze sobą zeszły i im wyszło? Odzywalibyście sie do różowej na moim miejscu?

#zwiazki #logikaniebieskichpaskow #feels

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6032bc02267126000a87653c
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Wesprzyj projekt
  • 83
@Kanarynka: wszyscy jesteśmy tylko ludźmi ¯\_(ツ)_/¯
Bolało by pewnie przez miesiąc lub parę miesięcy, potem przemyśleć tylko jaki inny filtr nałożyć na przyszłe relacje, a o tamtej osobie zapomnieć i iść dalej.
SamotnyZboczeniec: Daj spokój, mistrzu, po ptokach. Daj spokój sobie, bo się męczysz niepotrzebnie, a przede wszystkim swojej byłej.
To było, minęło i już nie wróci. Podjąłeś decyzję, skreśliłeś pewne numerki i puściłeś w kolekturze życia. Wygrałeś co wygrałeś, więc zgarnij pokornie fanty z loterii do kieszeni i rusz w swoją stronę. I wbrew temu co tutaj się dzieje, czyli odsądzania Cię od czci i wiary, niemal rozpalaniu stosu, nie będę wnikał
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
SamotnyZboczeniec: Daj spokój, mistrzu, po ptokach. Daj spokój sobie, bo się męczysz niepotrzebnie, a przede wszystkim swojej byłej.

To było, minęło i już nie wróci. Podjąłeś decyzję, skreśliłeś pewne numerki i puściłeś w kolekturze życia. Wygrałeś co wygrałeś, więc zgarnij pokornie fanty z loterii do kieszeni i rusz w swoją stronę. I wbrew temu co tutaj się dzieje, czyli odsądzania Cię od czci i wiary, niemal rozpalaniu stosu, nie będę wnikał w