Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Chyba popełniłem błąd rzucając dziewczynę.

Byliśmy ze sobą 4 lata, ogólnie związek dobry, stabilny, ale jak to po takim czasie przyszło jakieś takie wypalenie i rutyna. Strasznie ciągnęło mnie do innych #rozowepaski, ale że nie jestem ch*jem to nie chciałem lecieć w kulki i rozstałem się ze swoją zamiast zdradzać.

Jako singiel nadrabiam stracone lata korzystając z #tinder i poznając dziewczyny, czasem nawet uda się jakiś #ons. Z początku mnie to jarało, nabrałem pewności siebie, a i fajnie poruchać coś nowego. Ale powiem szczerze zaczyna mnie już to męczyć, ciagłe poznawanie nowych lasek zabiera mnóśtwo czasu i energii, ruchanie też w końcu przestaje robić wrażenie. Poza tym z nowo poznaną laska nie zawsze jest ogień, czasem bywa niezręcznie i seksy nie są jakieś super, bo jednak trzeba czasu żeby poznnać czyjeś upodobania itp.

Trochę zaczynam tęsknić za moją #rozowypasek, tym bardziej że poznając Julki z tinera widze, ze ciężko jakiejś będzie dorównać jej poziomowi ogarnięcia. Moja eks to jednak taki materiał na żonę, tak naprawdę jedynym problemem było to, że nie miałem okazji się wcześniej wyszaleć. Gdybym poznał ją trochę później to by było idealnie.

Zastanawiam się czy się do odezwać do mojej byłej. Nie mamy ze sobą kontaktu, bo dość mocno przeżyła rozstanie, powiedziała nawet że prędzej spodziewała się pierścionka niż zerwania ( ͡° ʖ̯ ͡°) Ale z drugiej strony co szkodzi spróbować, może też za mną zatęskniła??

Znacie takie pary co to się ze sobą zeszły i im wyszło? Odzywalibyście sie do różowej na moim miejscu?

#zwiazki #logikaniebieskichpaskow #feels

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6032bc02267126000a87653c
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Wesprzyj projekt
  • 83
@AnonimoweMirkoWyznania: powiem ci z punktu widzenia dziewczyny, że wtedy miałeś wybór, mówię o momencie rozstania. Wybrałeś zerwanie i już nie powinieneś do niej pisać. Teraz po długiej przerwie to już nie będzie to samo i nie znam związku, który wypalił po takim zerwaniu. Ja do mojego byłego nie wróciłam, a tez wcześniej schodziliśmy się i rozstawaliśmy i to nie miało sensu. Albo się z kimś chce być, albo nie i tyle.
@AnonimoweMirkoWyznania: Jakie to żałosne, zostawiłeś ogarniętą kobietę żeby poruchać a jak się znudziło to nagle chcesz do niej wracać. Kiedy Ty ruchałeś juleczki to ona przez Ciebie cierpiała. Zastanów się czy chciałbyś aby to ona zerwała z Tobą, skakała po innych bolcach i nagle wróciła do Ciebie. Daj jej spokój, niech znajdzie kogoś wartego jej czasu i zaangażowania.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@AnonimoweMirkoWyznania: ale z drugiej strony co zrobić w wypadku gdy w stałym związku czujesz że się nie wyszalales i brakuje czegoś a otworzenie tego związku nie wchodzi w grę... Trochę cię koleś rozumiem, będąc w stałym związku przyznałam się przed sobą że jestem bi, nigdy nie byłam z kobietą i czasem myślę o tym że jak tak dalej pójdzie to nigdy tego nie doswiadcze ()
@bluberr: Jak to co zrobić? Dokonać wyboru i wziąć za ten wybór odpowiedzialność, a nie płakać jak OP, że chciałoby się cofnąć decyzję i wrócić. U OPa wychodzi jakaś niestabilność emocjonalna. Dorosłe życie polega na dokonywaniu wyborów i braniu za nie odpowiedzialności przede wszystkim.