Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Chyba popełniłem błąd rzucając dziewczynę.

Byliśmy ze sobą 4 lata, ogólnie związek dobry, stabilny, ale jak to po takim czasie przyszło jakieś takie wypalenie i rutyna. Strasznie ciągnęło mnie do innych #rozowepaski, ale że nie jestem ch*jem to nie chciałem lecieć w kulki i rozstałem się ze swoją zamiast zdradzać.

Jako singiel nadrabiam stracone lata korzystając z #tinder i poznając dziewczyny, czasem nawet uda się jakiś #ons. Z początku mnie to jarało, nabrałem pewności siebie, a i fajnie poruchać coś nowego. Ale powiem szczerze zaczyna mnie już to męczyć, ciagłe poznawanie nowych lasek zabiera mnóśtwo czasu i energii, ruchanie też w końcu przestaje robić wrażenie. Poza tym z nowo poznaną laska nie zawsze jest ogień, czasem bywa niezręcznie i seksy nie są jakieś super, bo jednak trzeba czasu żeby poznnać czyjeś upodobania itp.

Trochę zaczynam tęsknić za moją #rozowypasek, tym bardziej że poznając Julki z tinera widze, ze ciężko jakiejś będzie dorównać jej poziomowi ogarnięcia. Moja eks to jednak taki materiał na żonę, tak naprawdę jedynym problemem było to, że nie miałem okazji się wcześniej wyszaleć. Gdybym poznał ją trochę później to by było idealnie.

Zastanawiam się czy się do odezwać do mojej byłej. Nie mamy ze sobą kontaktu, bo dość mocno przeżyła rozstanie, powiedziała nawet że prędzej spodziewała się pierścionka niż zerwania ( ͡° ʖ̯ ͡°) Ale z drugiej strony co szkodzi spróbować, może też za mną zatęskniła??

Znacie takie pary co to się ze sobą zeszły i im wyszło? Odzywalibyście sie do różowej na moim miejscu?

#zwiazki #logikaniebieskichpaskow #feels

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6032bc02267126000a87653c
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Wesprzyj projekt
  • 83
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Trochę zaczynam tęsknić za moją #rozowypasek, tym bardziej że poznając Julki z tinera widze, ze ciężko jakiejś będzie dorównać jej poziomowi ogarnięcia. Moja eks to jednak taki materiał na żonę,


@AnonimoweMirkoWyznania: To nie porównuj.
Po prostu teraz już wiesz czego szukasz, czego oczekujesz, to będzie trudniej znaleźć kogoś spełniającego wymagania. A że Ci ciężko, to ex trochę idealizujesz.
Też kiedyś tak miałem jak Ty, tak samo myślałem,
  • Odpowiedz
@bluberr: W takim przypadku można się rozstać, wyszaleć i nie robić później z siebie błazna, próbując wrócić do byłej. Autor musi popracować nad sobą, bo nieudolnie szuka źródła szczęścia w kobietach i romansach. Jak będzie się czuł szczęśliwy i spełniony sam ze sobą, to żadne przypadkowe numerki z laskami nie będą mu potrzebne. Niech zapisze się na kurs języka obcego, na siłownię, czy cokolwiek innego, co jest rozwijające w jakiś
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: po 1. Tak, mega z------ś. Po 2. Nigdy, przenigdy się nie pytaj o zdanie Mirków którzy nie trzymali za rękę. Po 3. To może i tak zadziałać, mój ojciec o-----l 50lat temu taka sytuację z moją matka, a ta go wzięła i od 50 lat są małżeństwem
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania:

Znacie takie pary co to się ze sobą zeszły i im wyszło? Odzywalibyście sie do różowej na moim miejscu?

Znam ale zazwyczaj to różowa była na Twoim miejscu. Ja na Twoim miejscu bym się odezwał bo wolałbym dostać od niej kosza niż resztę życia gdybać i żałować że nie spróbowałem.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: znam taką parę, która była ze sobą od liceum, na studiach na 3 roku oboje po wzajemnych zdradach rozstali się. Oboje przez prawie rok "korzystali z życia", po czym się zeszli, pobrali a teraz pobierają 500+.

Nie mówię, że to dobrze, ale niektórym takie rozstania wyszły na plus.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bluberr jest kupa par, które robią sobie spotkania w trójķątach, więc bez obaw - jeszcze możesz doświadczyć ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

@chaberr: wiesz co już się pytałam niebieskiego i raczej nie jest zainteresowany trójkątami ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania: Ciekawy reverse tego co zazwyczaj tutaj się czyta o szalejących Julkach na bolcach.
Pisać zawsze warto, może się uda.
Jednak dziewczyna ma szczęście, że taki emocjonalny dzban ją rzucił. Jak ma trochę RiGCZ to wątpię by chciała do tego wracać.
  • Odpowiedz
Normalnie próbuj bo później bedziesz żałował do końca życia ze nie wróciłeś do niej. Zrobi sobie z randomem dziecko i dopiero będzie Cię serce boleć. Nie słuchaj ocen na temat Twoich wyborów tylko dokonuj właściwych po własnej ocenie.
  • Odpowiedz